WRC. O. Tanakas sėkmingai pradėjo Arktikos ralį (1)

WRC. O. Tanakas sėkmingai pradėjo Arktikos ralį
logo Vasario 27 d. 00:54, Red Bull Content Pool

„Hyundai“ lenktynininkas, buvęs greičiausias pirmuose dvejuose greičio ruožuose, pirmąją Arktikos ralio Suomijoje dieną užbaigė pirmas ir artimiausią varžovą, komandos draugą Craigą Breeną, lenkia daugiau nei 10 sek.

Po pirmojo greičio ruožo pirmus du sportininkus skyrė tik 3,6 sek. Bet įveikęs antrąjį greičio ruožą, O. Tanakas persvarą prieš C. Breeną padidino iki 16,2 sek. O trečią vietą užimantį „Toyota“ atstovą Kallę Rovanperą lenkia 20,4 sek.

Ketvirtą ir penktą vietas kol kas užima Thierry Neuville‘is ir Elfynas Evansas. Nei „Hyundai“, nei „Toyota“ sportininkas pirmuose dvejuose greičio ruožuose greičiu neprilygo pirmam trejetukui.

Geriausiai tarp „M-Sport“ komandos lenktynininkų pirmąją ralio dieną pasirodė Teemu Suninenas, pakilęs į šeštą vietą. Suomis pasinaudojo tuo, jog vieną iš automobilio ratų pradūrė ir kelias minutes prarado Pierre‘as-Louisas Loubetas.

Padangą pirmąją ralio dieną pradūrė ir Takamoto Katsuta. Sportininkas bendroje įskaitoje užima septintą vietą ir nuo T. Sunineno atsilieka 4,3 sek.

Monte Karlo ralyje triumfavęs Sebastienas Ogier kol kas yra lėčiausias tarp „Toyota“ sportininkų ir užima devintą vietą.

Bendra įskaita:

1. Tanakas (Hyundai) 31:50.7
2. Breenas (Hyundai) +16.2
3. Rovanpera (Toyota) +20.4
4. Neuville'is (Hyundai) +29.8
5. Evansas (Toyota) +32.0
6. Suninenas (M-Sport Ford) +34.5
7. Katsuta (Toyota) +38.8
8. Solbergas (Hyundai) +45.9
9. Ogier (Toyota) +49.8
10. Greensmithas (M-Sport Ford) +1:05.8


Komentarai (1)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas