WRC. Pirmąją Velso ralio dieną dominavo O. Tanakas

WRC. Pirmąją Velso ralio dieną dominavo O. Tanakas
logo 2018 Spalio 05 d. 20:24, Red Bull Content Pool / Getty Images

Velse prasidėjusiame ralyje toliau puikią formą demonstruoja „Toyota“ komandos atstovas Ottas Tanakas.

Estas buvo greičiausias dvejuose po pietų surengtuose greičio ruožuose. Sportininkas persvarą prieš artimiausią varžovą, čempionato lyderį, Thierry Neuville‘į padidino iki 28,8 sek. Belgui, užfiksavusiam geriausią rezultatą paskutiniame greičio ruože, į antrąją vietą padėjo pakilti varžovo nesėkmė. Pakeliui į vieną iš greičio ruožų su techniniu gedimu susidūrė ir iš ralio pasitraukė „M-Sport“ komandos lenktynininkas Elfynas Evansas.

Dėl antrosios vietos šiandien kovojo „Toyota“ lenktynininkas Jari-Matti Latvala. Bet suomio spurtą pristabdė akmuo, atsitrenkęs į automobilio stiklą. Nenorėdamas dar labiau apgadinti automobilio, sportininkas sumažino tempą ir šios dienos pasirodymą baigė trečias.

Trečiasis „Toyota“ komandos lenktynininkas Esapekka Lappi, turėjęs problemų su automobilio balansu, prisipažino, jog šiandien jam trūko drąsos, dėl to greičiu negalėjo prilygti komandos draugams. Suomis kol kas užima ketvirtą vietą.

Čempiono titulą ginantis Sebastienas Ogier, pirmoje dienos pusėje turėjęs problemų su pavarų dėže, užimą penktą vietą ir nuo ralio lyderio atsilieka 38,2 sek.

WRC2 klasėje šiandien dominavo „Skoda“ automobiliu važiavęs Kalle Rovanpera. Jaunasis suomis artimiausią varžovą Pontusą Tidemandą lenkia beveik minute ir bendroje įskaitoje užima dešimtą vietą.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Andrius/Loreta 0
2. molinis_e 0
3. Aušrius Kučinskas 0
4. tukas21 0
5. monkeyking 0