WRC. Portugalijos ralyje – antras S. Ogier triumfas paeiliui

logo Gegužės 12 d. 15:55, Jaanus Ree/Red Bull Content Pool nuotr.

Pasaulio ralio čempionate (WRC) įvyko penktasis sezono etapas.

Portugalijos ralį laimėjo Sebastianas Ogier, kuris buvo greičiausias antrame ralyje paeiliui. Jis galiausiai atsilaikė prieš Ottą Tanaką, skirtumas tarp šių lenktynininkų buvo vos 7,9 sek.

Ant podiumo lipo ir Thierry Neuville, kuriam savaitgalis susiklostė labai sėkmingai. Jis sugebėjo iškovoti net 24 taškus, su sėkmingu „super sekmadieniui“ bei pirma vieta specialiajame greičio ruože. Po šio ralio belgas turi 24 taškų pranašumą prieš antrą vietą bendroje įskaitoje užimantį Elfyną Evansą.

Ketvirtą vietą Portugalijos ralyje užėmė Dani Sordo, penktą Adrienas Fourmaux, o šeštą – jau minėtas E. Evansas. Po jų sekė „Rally2“ kategorijoje triumfavęs Nikolay'us Gryazinas.

Kalle Rovanpera ir Takamoto Katsuta iškovojo po 4 ir 5 taškus atitinkamai tik po sėkmingo sekmadienio.

Už trijų savaičių vyks ralis Sardinijoje.