WRC: S.Loebas nedalyvaus Didžiosios Britanijos ralyje (4)

WRC: S.Loebas nedalyvaus Didžiosios Britanijos ralyje
logo 2006 Lapkričio 24 d. 20:22, Citroen
Gydytojams rekomendavus dar kiek pailsėti po patirto rankos lūžio, Sebastienas Loebas nusprendė nedalyvauti ir paskutiniajame šių metų Pasaulio ralio čempionato (WRC) etape, Didžiosios Britanijos ralyje.
Prancūzas šią savaitę išbandė „Citroen Xsara“ ralio automobilį ir nejautė jokio skausmo, tačiau nenorėdamas rizikuoti ir žinodamas, kad čempiono titulas jau užsitikrintas, nusprendė nebesugrįžti į šių metų pirmenybes. Tiesa, tris pastaruosius metus WRC dominavęs lenktynininkas dalyvaus prieš Didžiosios Britanijos ralį vyksiančiame apšilime.
Kitąmet S.Loebas į pirmenybes sugrįš jau vairuodamas naują „Citroen C4“ ralio automobilį. Jo partneriu į WRC sugrįžtančioje gamyklinėje „Citroen“ komandoje bus Danielis Sordo.
Įdomu tai, kad S.Loebas visgi dalyvaus gruodžio 16 dieną Paryžiuje (Prancūzija) vyksiančiose Čempionų lenktynėse, kur gins praėjusiais metais pelnytą Čempionų čempiono titulą.


Komentarai (4)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
darune
| 11/25 15:18 Atsakyti
vexe man tokia mintis neatejo - zenkliukas gi citroen didelis, bet seip panasumo tai tkrai turi :D -- o loebas juk jau nepavejamas tai kam jam dar lenktiniuat ???? jis jau atostogauja :D
vexe
| 11/25 00:21 Atsakyti
pamaciau sita automobili, tai pirmiausia atejo mintis kad tai focusas:)
jv
| 11/24 22:15 Atsakyti
tai kad tam ROC su formulem nerejk lenktyniaut, o ralliu rejk ;]]
bmwfun
| 11/24 20:58 Atsakyti
Jam ir lenktyniauti nereikia, kad buti cempionu. Cia tai robotas, ne zmogus. Ir ROC neatsitiktinai laimejo
×

TOP naujienos