WRC. S. Ogier 2017 metais atstovaus „M-Sport“ komandai

WRC. S. Ogier 2017 metais atstovaus „M-Sport“ komandai
logo 2016 Gruodžio 13 d. 00:16, WRC
Daugkartinis Pasaulio ralio čempionato (WRC) nugalėtojas Sebastienas Ogier neliks be darbo. Prancūzas pasirašė sutartį su „M-Sport“ komanda, kurios garbę gins 2017 m. sezone.
„Volkswagen“ nusprendus po šių metų sezono trauktis iš WRC, S. Ogier bei kiti vokiečių komandos lenktynininkai buvo priversti ieškotis darbo kitose ekipose.
Su VW keturis čempionų titulus iškovojęs S. Ogier žiemos pertraukos metu spėjo išbandyti naujuosius „Toyota“ ir „Ford“ automobilius. Prancūzas kurį laiką buvo siejamas su „Citroen“ komanda, bet nusprendė pasirašyti sutartį su „M-Sport“ ekipa, kuri neseniai pristatė naująjį „Ford Fiesta WRC“ automobilį.
[gallery id=1227 rand=rand]
„Naujame sezone mūsų laukia daug naujų dalykų, tad nekantriai laukiu kitų metų. Lenktyniausime naujos kartos WRC automobiliais. Aš atstovausiu naujai komandai. Metai bus tikrai įdomūs“, – sakė S. Ogier.
„Iki Monte Karlo ralio liko visai nedaug, o aš prie naujojo automobilio vairo praleidau gana mažai laiko. Bet mes padarysime viską, kad būtume tinkamai pasiruošę. Mes puikiai žinome kokie iššūkiai mūsų laukia. Žinau, kad Malcolmas Wilsonas ir jo komanda yra ištrokę pergalių. Naujame sezone mes tikrai stengsimės užlipti ant aukščiausio apdovanojimų pakylos laiptelio.“
„M-Sport“ komanda taip pat oficialiai paskelbė, kad S. Ogier komandos draugu kitais metais bus estas Ottas Tanakas. Pastarasis minėtosios ekipos garbę gynė 2015 m., o šiemet atstovavo DMACK komandai.


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1859
2. Beržas 1833
3. Tadas Misevičius 1828
4. regdal 1825
5. gytisz 1821