WRC. S. Ogier išlieka Italijos ralio lyderiu

WRC. S. Ogier išlieka Italijos ralio lyderiu
logo 2018 Birželio 09 d. 20:39, Unsplash

„M-Sport“ komandos lenktynininkas Sebastienas Ogier toliau pirmauja Italijos ralyje, bet jo persvara prieš antrą vietą užimantį „Hyundai“ atstovą Thierry Neuville‘į siekia tik 3,9 sek.

Belgui atsilikimą pavyko stipriai sumažinti dar iki pietų pertraukos. S. Ogier dar prarado kelias sekundes, kai užgeso pradėdamas pirmąjį greičio ruožą po pietų.

T. Neuville‘is taip pat prarado truputi laiko, kai viename iš greičio ruožų pradÅ«rė padangą. Bet vėliau belgas buvo greičiausias dvejuose greičio ruožuose, tad vėl grėsmingai priartėjo prie Italijos ralio lyderio S. Ogier.

Atkakli kova vyksta ne tik dėl pergalės, bet ir dėl paskutinės prizinės vietos. Šiandien dėl jos atkakliai kovojo du „Toyota“ komandos lenktynininkai Jari-Matti Latvala ir Esapekka Lappi. Sportininkams įveikus visus dienos greičio ruožus, šiuos du lenktynininkus skiria 5,3 sek.

Greičiausiųjų penketuką šiandien užbaigė „Hyundai“ atstovas Haydenas Paddonas. Pastarasis tik 2,1 sek. lenkia šeštą vietą užimantį „Citroen“ lenktynininką Madsą Ostbergą.

WRC2 klasėje pirmauja „Skoda“ automobiliu važiuojantis Janas Kopecky. Pastarasis bendroje įskaitoje kol kas užima aštuntą vietą, o WRC2 klasėje artimiausią varžovą Nicolasą Ciaminą lenkia daugiau nei trimis minutėmis.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621