WRC. Sezono finalą Monzoje sėkmingai pradėjo E. Evansas

WRC. Sezono finalą Monzoje sėkmingai pradėjo E. Evansas
logo Lapkričio 19 d. 21:32, Jaanus Ree/Red Bull Content Pool

Paskutinį šių metų sezono ralį, kuris vyksta Monzoje, Italijoje, sėkmingai pradėjo dėl čempiono titulo kovojantis „Toyota“ lenktynininkas Elfynas Evansas. Sportininkams įveikus pirmus septynis greičio ruožus, E. Evansas vos 1,4 sek. lenkia antrą vietą užimantį Sebastieną Ogier, kuris pirmauja čempionate.

E. Evansas nuo minėto S. Ogier čempionate atsilieka 17 taškų, tad sportininkui reikia ne tik nugalėti, bet ir tikėtis, jog jo pagrindinis varžovas susidurs su rimtomis problemomis arba nebaigs ralio.

S. Ogier nors šią dieną ir užbaigė antroje vietoje, liko patenkintas pasirodymu. Prancūzas žino, kad jam pakanka finišuoti antroje vietoje tam, kad iškovotų čempiono titulą.

Po septynių greičio ruožų trečią vietą Monzos ralyje kol kas užima „Hyundai“ lenktynininkas Thierry Neuville‘is. Belgas jau 21,6 sek. atsilieka nuo E. Evanso. T. Neuville‘is paskutiniame dienos greičio ruože užfiksavo tokį patį rezultatą kaip ir S. Ogier, bet buvo vos 0,1 sek. lėtesnis už E. Evansą.

Paskutiniame greičio ruože buvęs greičiausias kitas „Hyundai“ lenktynininkas Dani Sordo kol kas užima ketvirtą vietą. Ispanas tik 3 sek. atsilieka nuo T. Neuville‘io.

50 sek. nuo ralio lyderio atsilieka penktą vietą užimantis kitas „Hyundai“ lenktynininkas Oliveris Solbergas, 15 sek. lenkiantis „Toyota“ atstovą Takamoto Katsutą.

Rezultatai po 7 greičio ruožų:

  1. E. Evansas 1h04:05,2
  2. S. Ogier +1,4
  3. T. Neuville‘is +21,6
  4. D. Sordo +24,6
  5. O. Solbergas +50,6
  6. T. Katsuta +1:05,5
  7. G. Greensmithas +1:14,1
  8. T. Suninenas +1:28,6
  9. K. Rovanpera +1:57,3
  10. Y. Rosselas +4:21,3

Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas