WRC. Suomijos ralį sėkmingai pradėjo O. Tanakas

WRC. Suomijos ralį sėkmingai pradėjo O. Tanakas
logo 2018 Liepos 27 d. 23:02, Toyota

Sportininkams įveikus visus šios dienos greičio ruožus, Suomijos ralyje pirmauja „Toyota“ lenktynininkas Ottas Tanakas. Pastarasis beveik šešiomis sekundėmis lenkia „Citroen“ atstovą Madsą Ostbergą.

Minėti du sportininkai šiandien ne kartą apsikeitė pozicijomis. Kai O. Tanakas suklydo, į priekį įsiveržė M. Ostbergas. Vienu metu norvegas pirmavo vos 0,1 sek. Bet vėliau persvarą prieš varžovą padidino iki 1,9 sek.

Po kurio laiko, užfiksavęs geriausią rezultatą viename iš greičio ruožų, lyderio poziciją susigrąžino O. Tanakas. Estas likusiuose greičio ruožuose padidino persvarą ir dabar prieš M. Ostbergą pirmauja 5,8 sek.

Kitas „Toyota“ komandos lenktynininkas Jari-Matti Latvala kurį laiką buvo trečias, bet prarado poziciją Teemu Suninenui. Suomiui, kaip ir O. Tanakui, vėliau pavyko vėl pakilti į trečią vietą. J.-M. Latvala nuo komandos draugo dabar atsilieka 23,1 sek.

Minėtasis T. Suninenas, kurį laiką važiavęs trečias, po kurio laiko prarado ir ketvirtą poziciją. Ji atiteko „Hyundai“ atstovui Haydenui Paddonui. Tuo tarpu T. Suninenas, susidūręs su stabdžių problema, vėliau parado dar daugiau laiko.

Čempiono titulą ginantis Sebastienas Ogier kol kas yra šeštas, o čempionate pirmaujantis „Hyundai“ lenktynininkas Thierry Neuville‘is - tik dešimtas.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0