WRC. Suomijos ralis baigėsi O. Tanako pergale

logo 2018 Liepos 29 d. 14:54, Pexels

Šį savaitgalį Suomijoje vykusiame ralyje pergalę iškovojo „Toyota“ komandos lenktynininkas Ottas Tanakas.

Estas sugebėjo išsilaikyti pirmoje vietoje penktadienį ir šeštadienį. Sportininkas sėkmingai didino persvarą prieš varžovus. O. Tanakas buvo greičiausias paskutiniame ralio greičio ruože, tad artimiausią varžovą aplenkęs daugiau nei puse minutės, estas viso iškovojo 30 taškų.

Paskutiniuose greičio ruožuose vyko atkakli kova dėl antrosios pozicijos. Grėsmingai prie „Citroen“ atstovo Madso Ostbergo buvo priartėjęs vietos herojus Jari-Matti Latvala. Vis dėlto paskutiniame greičio ruože suomiui nepavyko aplenkti varžovo, tad teko pasitenkinti trečia vieta. Tuo tarpu antroje vietoje finišavusiam M. Ostbergui tai pirmoji prizinė vieta nuo 2016 m. kovo mėnesio.

Šį kartą greičiu neišsiskyrė čempiono titulą ginantis Sebastienas Ogier. Prancūzas Suomijos ralį baigė penktas. Tiesa, S. Ogier į priekį praleido jo komandos draugai Teemu Suninenas ir Elfynas Evansas, kurie finišavo atitinkamai šeštoje ir septintoje pozicijose.

Čempionate vis dar pirmaujantis „Hyundai“ komandos sportininkas Thierry Neuville‘is šį kartą ralį baigė tik devintas. Tiesa, belgas paskutiniame greičio ruože iškovojo papildomus du taškus. T. Neuville‘is lenktynininkų įskaitoje S. Ogier lenkia 21 tašku.

WRC2 klasėje nugalėjo Eerikas Pietarinenas, bendroje įskaitos lentelėje užėmęs vienuoliktą vietą.