WRC. Å vedijos ralio lyderiu tapo T. Suninenas

WRC. Å vedijos ralio lyderiu tapo T. Suninenas
logo 2019 Vasario 15 d. 20:37, Red Bull Content Pool

Pasinaudojęs tuo, jog paskutiniame šios dienos greičio ruože sniege užstrigo „Toyota“ lenktynininkas Jari-Matti Latvala, „M-Sport“ komandos atstovas Teemu Suninenas pakilo į pirmą vietą ir tapo nauju Švedijos ralio lyderiu.

Antroje dienos pusėje vyko atkakli kova dėl pirmosios vietos tarp trijų sportininkų: J.-M. Latvalos, T. Sunineno ir Otto Tanako.

Minėtasis J.-M. Latvala viename iš greičio ruožų užstrigo sniege ir prarado 24 minutes. Suomis šeštadienį tęst pasirodymą pagal galiojančias „Rally2“ taisykles.

T. Suninenas, po atkaklios kovos su varžovais, sugebėjo pakilti iki pirmosios vietos ir išsaugoti poziciją. Kol kas antrą vietą užimantis O. Tanakas nuo suomio atsilieka tik 2 sek.

Trečią vietą užima „Hyundai“ atstovas Andreasas Mikkelsenas, nuo lyderio atsiliekantis beveik 18 sek.

Kitas „M-Sport“ komandos lenktynininkas Elfynas Evansas antrame greičio ruože neišvengė klaidos ir apsisuko. bet po pietų buvo greičiausias dviejuose iš keturių greičio ruožų, tad sugebėjo pakilti iki ketvirtos vietos bendroje įskaitoje.

E. Evansas taip pat pasinaudojo čempionato lyderių Sebastieno Ogier ir Thierry Neuville‘io nesėkmėmis. PrancÅ«zas viename iš greičio ruožų išlėkė už trasos ribų ir pasitraukė iš tolimesnės kovos. Tuo tarpu šiandien ne kartą klydęs ir greičio stokojęs T. Neuville‘is kol kas užima tik septintą vietą. Pastarąjį pranoko komandos draugas Sebastienas Loebas, pakilęs iki šeštosios pozicijos.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0