WRC. Švedijos ralyje pirmauja O. Tanakas, dėl antros vietos vyksta atkakli kova

WRC. Švedijos ralyje pirmauja O. Tanakas, dėl antros vietos vyksta atkakli kova
logo 2019 Vasario 16 d. 21:54, Pixabay

Švedijoje vykstančiame ralyje sėkmingai pirmauja „Toyota“ komandos lenktynininkas Ottas Tanakas. Tuo tarpu dėl antros vietos vyksta atkakli kova tarp „Hyundai“ atstovo Andreaso Mikkelseno ir „Citroen“ sportininko Esapekka Lappi.

Pasinaudojęs Teemu Sunineno klaida, O. Tanakas pakilo į pirmą vietą ir tapo ralio lyderiu. Estas artimiausius varžovus lenkia beveik minute.

Antroje dienos pusėje A. Mikkelseną ir E. Lappį skyrė tik 1,9 sek. O nuo šio dueto mažiau nei penkiomis sekundėmis atsilikinėjo „Hyundai“ lenktynininkas Thierry Neuville‘is.

E. Lappi dviejuose greičio ruožuose A. Mikkelseną pranoko atitinkamai 1,5 sek. ir 0,4 sek. Tad dabar šie du sportininkai dalinasi antra, trečia vietomis ir nuo ralio lyderio atsilieka 54,5 sek.

Paskutiniame šios dienos greičio ruože geriausią rezultatą užfiksavo T. Neuville‘is. Belgas nuo minėtosios sportininkų poros atsilieka tik 2,3 sek.

Paskutiniuose dviejuose greičio ruožuose Elfynas Evansas greičiu nusileido T. Neuville‘iui. Sportininkas išlieka penktoje vietoje ir nuo belgo atsilieka 11,9 sek.

Atkakli kova vyksta ir dėl šeštosios vietos. Įveikus paskutinius du dienos greičio ruožus Krisą Meeke‘ą ir Sebastieną Loebą skiria tik 1,6 sek.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 2284
2. Valode 2236
3. Beržas 2222
4. mantioras 2220
5. Tadas Misevičius 2218