WRC. T. Neuville‘is pirmauja Ispanijos ralyje, T. Katsuta ir O. Tanakas patyrė avarijas

WRC. T. Neuville‘is pirmauja Ispanijos ralyje, T. Katsuta ir O. Tanakas patyrė avarijas
logo Spalio 16 d. 01:19, Jaanus Ree / Red Bull Content Pool

Ispanijoje prasidėjusiame ralyje į priekį po pirmosios varžybų dienos įsiveržė „Hyundai“ lenktynininkas Thierry Neuville‘is. Belgas mažiau nei sekunde lenkia antrą vietą užimantį „Toyota“ atstovą Elfyną Evansą.

Pirmoje dienos pusėje niekas greičiu negalėjo prilygti minėtam E. Evansui. Britas, įveikus pirmus tris greičio ruožus, tuo metu antroje vietoje buvusį T. Neuville‘į lenkė 7,9 sek. Bet po pietų būtent belgas buvo greičiausias.

Viename iš greičio ruožų T. Neuville‘is artimiausią varžovą pranoko 7,9 sek. ir pakilo į pirmą vietą bendroje rezultatų lentelėje, o į antrą vietą nukritusį E. Evansą lenkė 0,3 sek. Paskutiniame dienos greičio ruože belgas varžovą pranoko 0,4 sek. ir užbaigė dieną turėdamas 0,7 sek. persvarą prieš E. Evansą.

Pirmąją ralio dieną trečioje vietoje užbaigė čempionato lyderis Sebastienas Ogier. Prancūzas beveik 20 sek. atsilieka nuo T. Neuville‘io ir beveik 19 sek. nuo komandos draugo E. Evanso. Tuo tarpu S. Ogier nuo ketvirtą vietą užimančio vietos herojaus Dani Sordo skiria tik 5,4 sek. Ispanas paskutiniame dienos greičio ruože buvo greitesnis už prancūzą, bet tik 0,3 sek.

Greičiausiųjų penketuką užbaigė kitas „Toyota“ lenktynininkas Kalle Rovanpera. Jaunasis suomis 13,2 sek. atsilieka nuo D. Sordo, bet daugiau nei puse minutės lenkia „M-Sport“ komandos duetą - Adrieną Fourmaux ir Gusą Greensmithą.

Pirmoji ralio diena nesėkmingai susiklostė „Toyota“ lenktynininkui Takamoto Katsutai ir „Hyundai“ ekipos atstovui Ottui Tanakui. Abu sportininkai patyrė avarijas ir pasitraukė iš tolimesnės kovos.

Rezultatai po 6 greičio ruožų:

  1. T. Neuville‘is (Hyundai) 1h01:26,6
  2. E. Evansas (Toyota) +0,7
  3. S. Ogier (Toyota) +19,4
  4. D. Sordo (Hyundai) +24,8,
  5. K. Rovanpera (Toyota) +38,0
  6. A. Fourmaux (M-Sport Ford) +1:10,2
  7. G. Greensmithas (M-Sport Ford) +1:28,9
  8. O. Solbergas (Hyundai) +1:55,6
  9. N. Solansas (Hyundai) +2:30,5
  10. 10. E. Camilli (Citroen) +3:50,5

Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas