WRC. „Toyota“ pristatė „Yaris WRC“ automobilį (5)

WRC. „Toyota“ pristatė „Yaris WRC“ automobilį
logo 2016 Gruodžio 14 d. 01:11, Toyota Gazoo
Po įvykusių „Hyundai“ ir „M-Sport“ pristatymų, savo naująjį automobilį pristatė į WRC čempionatą sugrįžtanti „Toyota“ komanda.
Ekipa, kuriai vadovaus daugkartinis WRC čempionas Tommi Makinenas, nesitiki, kad pirmieji metai po ilgos pertraukos Pasaulio ralio čempionate bus lengvi. Tiesa, komandos nariai išlieka optimistiškai nusiteikę.
„Naujasis „Yaris WRC“ – tai gerai sukurtas automobilis, turintis daug potencialo. Kalbant apie jo tobulinimą, naujosios taisyklės mums suteikia gana daug laisvės“, – kalbėjo komandos vadovas T. Makinenas.
„Nors mūsų laukia daug naujų iššūkių, galime teigti, kad automobilis yra greitas ir patikimas. Nekantriai laukiu pirmųjų rezultatų.“
[gallery id=1228 rand=rand]
Antradienį Helsinkyje vykusio automobilio pristatymo metu „Toyota“ paskelbė galutinę šių metų ekipos pilotų sudėtį, kurią sudarys trys suomiai – Juho Hanninenas, šiemet WRC2 klasėje triumfavęs Esapekka Lappi ir buvęs VW komandos lenktynininkas Jari-Matti Latvala.
„Savo ralio lenktynininko karjerą pradėjau 2001 metais, vairuodamas „Toyota Corolla GT“ automobilį. O 2003 metais Estijoje vykusiame ralyje pirmą kartą sėdau už WRC automobilio vairo – „Toyota Corolla WRC“, – pristatymo metu pasakojo J.-M. Latvala.
„Tad dabar jausmas toks, lyg būčiau grįžęs namo. Esu patenkintas tuo, jog tapau „Toyota Gazzo WRC“ komandos nariu. Tikiuosi, kad mums kartu pavyks iškovoti ne vieną pergalę.“

Komentarai (5)


Rytukas
| 2016 Gruodžio 14 d. 08:59
Kaip F1 taip ir WRC, keičiasi taisyklės, žada būti įdomu. Aišku džiugu dėl Toyota, gamintojas vėl merkia pinigus, bandys čia šlovę susigrąžinti.
Kas liečia Latvala, tai taip, bičas žiauriai greitas, bet bandant prisiminti bent vieną lenktynininką kuris darydavo tiek klaidų.. Gal Solbergas karjeros pradžioj buvo panašus. Anyway, svarbu būtų atkaklus sezonas, nežinant kas iš karto pirmas atvažiuos.
RBR
| 2016 Gruodžio 14 d. 08:43
Latvala gavo sansa islysti is Ogier seselio. Bet kazkaip abejoju ar pasinaudos ta proga. Neatlaiko pirmaudamas itampos ir pridaro kvailu klaidu
Dainius Das
| 2016 Gruodžio 14 d. 06:36
Aš anksčiau paskelbiau Toyota komandos pilotus :)
a9
| 2016 Gruodžio 14 d. 02:17
Žiūriu WRC pradėjo stipriai vystyti aerodinamiką. O tai reiškia, kad kitais ar dar kitais metais teks įvedinėti griežtesnius aerodinamikos draudimus, kol daugybės visokių sparnelių neprimontavo.
neonas
| 2016 Gruodžio 14 d. 01:21
Saunu uz Latvala. Pirmyn ir tikiuosi aplenksi Ogier su Fordu
×