WRC. Turkijos ralyje greičiausiųjų trejetą skiria mažiau nei trys sekundės

WRC. Turkijos ralyje greičiausiųjų trejetą skiria mažiau nei trys sekundės
logo 2018 Rugsėjo 14 d. 22:44, Red Bull Content Pool / Getty Images

Turkijoje prasidėjusiame ralyje pirmauja „Hyundai“ lenktynininkas Thierry Neuville‘is. Bet belgas antrą vietą užimantį Sebastieną Ogier lenkia vos 0,3 sek., o komandos draugą Andreasą Mikkelseną mažiau nei trimis sekundėmis.

Minėtieji T. Neuville‘is ir S. Ogier šiandien nestokojo greičio ir pasinaudojo varžovų nesėkmėmis.

Po pietų laimėjęs vieną iš greičio ruožų S. Ogier pakilo iš septintos vietos į antrą. Tuo metu problemų lavina užgriuvo „Citroen“ komandos lenktynininkus.

Pirmoje dienos pusėje pirmame trejete važiavo tiek Craigas Breenas, tiek Madsas Ostbergas. Bet abu „Citroen“ sportininkai šeštame greičio ruože pradūrė padangas, tad iš antros ir trečios pozicijų nukrito atitinkamai į aštuntą ir penktą pozicijas. Bet prancūzų komandos pilotų nesėkmės tuo nesibaigė.

Kitame greičio ruože M. Ostbergas sulaužė priekinę automobilio pakabą, o C. Breenas dar kartą pradūrė padangą.

Antroje dienos pusėje tempą padidino čempionato lyderis T. Neuville‘is. Belgas, užfiksavęs geriausią rezultatą viename iš greičio ruožų, aplenkė S. Ogier ir nuo pirmavusio A. Mikkelseno atsilikinėjo mažiau nei 2 sek. Vėliau minėtasis A. Mikkelsenas turėjo problemų su padangomis, tad praradęs laiko į priekį praleido ne tik T. Neuville‘į, bet ir S. Ogier. Tačiau šiuos tris sportininkus dabar skiria tik 2,6 sek.

Dėl čempiono titulo vis dar bandantis kovoti „Toyota“ sportininkas Ottas Tanakas užima penktą vietą. Rytoj estas visų pirma bandys pavyti ir aplenkti ketvirtą vietą užimantį komandos draugą Jarį-Mattį Latvalą.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Andrius/Loreta 0
2. molinis_e 0
3. Aušrius Kučinskas 0
4. tukas21 0
5. monkeyking 0