WRC. Turkijos ralyje į pirmą poziciją pakilo S. Ogier (1)

WRC. Turkijos ralyje į pirmą poziciją pakilo S. Ogier
logo 2019 Rugsėjo 14 d. 21:34, Red Bull Content Pool / Getty Images

Turkijoje vykstančiame ralyje į pirmąją poziciją pakilo daugkartinis WRC čempionas Sebastienas Ogier. Tiesa, prancūzas antrą vietą užimantį komandos draugą Esapekka Lappį lenkia vos 0,2 sek.

Po pietų užfiksavęs geriausią rezultatą viename iš greičio ruožų, S. Ogier atsilikimą nuo komandos draugo E. Lappi sumažino iki 2,2 sek. Kitame greičio ruože prancūzas buvo tik ketvirtas, bet pasinaudojęs suomio klaida, aplenkė jį ir pakilo į pirmąją vietą. E. Lappi buvo greičiausias paskutiniame dienos greičio ruože, tad atsilikimą nuo S. Ogier sumažino iki 0,2 sek.

Trečią vietą kol kas užima „Hyundai“ atstovas Andreasas Mikkelsenas. Tiesa, norvegas nuo pirmaujančio S. Ogier atsilieka 1 min. ir 17 sek. Tuo tarpu „M-Sport“ atstovas Teemu Suninenas dieną užbaigė ketvirtoje vietoje.

Greičiausiųjų penketuką užbaigė antrasis „Hyundai“ lenktynininkas Dani Sordo. Ispanas nuo T. Sunineno atsilieka beveik minute.

Diena nesėkmingai susiklostė dviem dėl čempiono titulo kovojantiems sportininkams. Dėl elektronikos gedimo iš tolimesnės kovos buvo priverstas pasitraukti čempionato lyderis Ottas Tanakas. Tuo tarpu „Hyundai“ komandos lyderis Thierry Neuville‘is pirmoje dienos pusėje nulėkė nuo kelio ir apsivertė. Belgas vėliau tęsė pasirodymą, bet prarado daug laiko ir bendroje rezultatų lentelėje nukrito į aštuntą vietą ir dabar nuo ralio lyderio atsilieka daugiau nei 4 minutėmis.

Komentarai (1)


ddt
| 2019 Rugsėjo 15 d. 09:35
Na bent jau keliai buvo parinkti labiau pritinkantys lenktynems, o ne deathmatch'ui.
×

F-1.lt pulsas