WRC. Turkijos ralyje į priekį įsiveržė O. Tanakas

WRC. Turkijos ralyje į priekį įsiveržė O. Tanakas
logo 2018 Rugsėjo 15 d. 17:52, Red Bull Content Pool / Getty Images

Pasinaudojęs lyderių nesėkme „Toyota“ lenktynininkas Ottas Tanakas pakilo į pirmąją vietą ir rytoj sieks iškovoti pergalę Turkijos ralyje.

Estas ralio lyderiu tapo po vienuolikto greičio ruožo, kai Andreasas Mikkelsenas susidūrė su problemomis, o Sebastienas Ogier atsidūrė už trasos ir pasitraukė iš tolimesnės kovos dėl pergalės.

Tuo tarpu po vakarykščių greičio ruožų ralyje pirmavęs čempionato lyderis Thierry Neuville‘is šiandien sulaužė automobilio pakabą ir taip pat pasitraukė iš tolimesnės kovos dėl pergalės.

O. Tanakui įsiveržus į priekį, į antrąją poziciją pakilo kitas „Toyota“ komandos lenktynininkas Jari-Matti Latvala. Pastarajam dvyliktame greičio ruože pavyko atsilikimą nuo lyderio sumažinti penkiomis sekundėmis. Bet kitame greičio ruože O. Tanakas komandos draugą pranoko 5,1 sek. ir dabar prieš jį pirmauja 13,1 sek.

Jei sekmadienį O. Tanakui pavyks iškovoti trečią pergalę iš eilės, estas pakils į antrą lenktynininkų įskaitos vietą ir nuo pirmaujančio T. Neuville‘io atsiliks ne 36, o 6 taškais.

Trečioje vietoje kol kas laikosi „Hyundai“ lenktynininkas Haydenas Paddonas. Tiesa, sportininkas nuo ralio lyderio atsilieka beveik minute.

Ketvirtą poziciją užima „M-Sport“ atstovas Teemu Suninenas, kuris paskutinę ralio dieną bandys už savęs išlaikyti kurį laiką Turkijos ralyje pirmavusį „Hyundai“ atstovą A. Mikkelseną.

Šiandien itin nepasisekė „Citroen“ komandos sportininkui Craigui Breenui. Pakeliui iš vieno greičio ruožo į kitą užsidegė ir visiškai sudegė lenktynininko automobilis. Nei C. Breenas, nei jo šturmanas nenukentėjo.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Andrius/Loreta 0
2. molinis_e 0
3. Aušrius Kučinskas 0
4. tukas21 0
5. monkeyking 0