WRC. Turkijos ralyje triumfavo S. Ogier

logo 2019 Rugsėjo 15 d. 16:56, pexels

Sebastienas Ogier triumfavo šį savaitgalį Turkijoje vykusiame ralyje, o prancūzo atstovaujama „Citroen“ komanda iškovojo pirmas dvi vietas.

S. Ogier į priekį įsiveržė šeštadienį antroje dienos pusėje. Tiesa, tuo metu prancūzas komandos draugą Esapekką Lappį lenkė vos 0,2 sek. Šiandien S. Ogier per likusius keturis greičio ruožus persvarą dar labiau padidino ir iškovojo pergalę E. Lappį aplenkęs 34,7 sek.

Turkijoje triumfavęs S. Ogier lenktynininkų įskaitoje pakilo į antrą vietą ir nuo čempionate pirmaujančio Otto Tanako dabar atsilieka 17 taškų.

Vakar su elektronikos problemomis susidūręs ir iškovos dėl pergalės pasitraukęs O. Tanakas šiandien sugrįžo į varžybas pagal „Rally2“ taisykles. Sportininkas nusprendė susirizikuoti, tad nepasiėmė nė vienos atsarginės padangos, taip sutaupydamas svorio. Rizika pasiteisino. Sportininkas buvo greičiausias paskutiniame dienos greičio ruože, kuriame 2,6 sek. pranoko „Hyundai“ atstovą Thierry Neuville‘į.

Trečioji vieta Turkijos ralyje atiteko kitam „Hyundai“ lenktynininkui Andreasui Mikkelsenui. Norvegas daugiau nei minute atsiliko nuo pergalę iškovojusio S. Ogier.

Stipriausiųjų penketuką užbaigė Teemu Suninenas ir Dani Sordo.

Šeštadienį nuo kelio nulėkęs ir apsivertęs T. Neuville‘is Turkijos ralyje finišavo tik aštuntas. Nors paskutiniame ralio greičio ruože belgas užfiksavo antrą rezultatą ir iškovojo papildomus keturis taškus, sportininkas lenktynininkų įskaitoje iš antros vietos nukrito į trečią.