WRC. Vokietijoje pergalę iškovojo O. Tanakas

WRC. Vokietijoje pergalę iškovojo O. Tanakas
logo 2018 Rugpjūčio 19 d. 18:36, Red Bull Content Pool / Getty Images

„Toyota“ lenktynininkas Ottas Tanakas triumfavo šį savaitgalį Vokietijoje vykusiame ralyje ir iškovojo antrąją pergalę iš eilės šių metų WRC sezone. Tuo tarpu geriausią rezultatą ralio pabaigoje užfiksavęs Sebastienas Ogier čempionato lyderiui Thierry Neuville‘iui prarado tik 2 taškus.

Po vakarykštės nesėkmės minėtasis S. Ogier nusirito į devintą vietą ir vienu metu atrodė, jog čempionato lyderiui praras daug taškų. Nors T. Neuville‘is Vokietijos ralį baigė antras, S. Ogier sugebėjo pakilti iki ketvirtos vietos ir iškovoti kelis papildomus taškus užfiksavęs geriausią rezultatą paskutiniame greičio ruože.

Tuo tarpu O. Tanakas paskutiniame greičio ruože liko antras, nuo S. Ogier atsilikęs 0,178 sek. Estas iškovojo pergalę bei pelnė papildomus keturis taškus. Tad dabar sportininkas lenktynininkų įskaitoje nuo minėtojo S. Ogier atsilieka 11 taškų, o nuo čempionato lyderio T. Neuville‘io - 34-iais.

O. Tanakui nuo jį persekiojusio S. Ogier pavyko atitolti penktadienį. O po to, kai šeštadienį prancūzas turėjo priverstinai sustoti ir pasikeisti ratą, estas galėjo lengvai atsipūsti ir toliau didinti persvarą prieš varžovus.

Prieš penkis metus Vokietijoje nugalėjęs Dani Sordo vakar buvo pakilęs iki antrosios vietos, bet šiandien patyrė avariją ir buvo priverstas pasitraukti iš tolimesnės kovos.

Į pirmąjį trejetuką vakar buvo prasibrovęs ir Jari-Matti Latvala. Bet šiandien suomį viename iš greičio ruožų sustabdė technikos gedimas.

Varžovų nesėkme pasinaudojo T. Neuville‘is, kuris pakilo į antrą vietą. Greičiu šį kartą neišsiskyręs belgas Vokietijos ralyje nusileido tik O. Tanakui ir už savęs trečioje vietoje paliko kitą „Toyota“ komandos lenktynininką Esapekką Lappį.

WRC2 klasėje pergalę šventė „Skoda“ automobiliu važiavęs Janas Kopecky, bendroje rezultatų lentelėje užėmęs devintą vietą.

Vt. Lenktynininkas Komanda Laikas
1 Ottas Tanakas Toyota Gazoo Racing WRT 3h03:36.9
2 Thierry Neuville'is Hyundai Shell Mobis WRT +39.2
3 Esapekka Lappi Toyota Gazoo Racing WRT +1:00.9
4 Sebastienas Ogier M-Sport World Rally Team +1:34.5
5 Teemu Suninenas M-Sport World Rally Team +2:02.9
6 Andreasas Mikkelsenas Hyundai Shell Mobis WRT +2:13.8
7 Craigas Breenas Citroen Total Abu Dhabi WRT +2:39.1
8 Marijanas Griebelis Marijan Griebel +10:41.2
9 Janas Kopecky Skoda Motorsport II +13:12.8
10 Kalle Rovanpera Skoda Motorsport II +13:16.6


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0