WRC. Vokietijoje prasidėjusiame ralyje - O. Tanako ir T. Neuville‘io dvikova

WRC. Vokietijoje prasidėjusiame ralyje - O. Tanako ir T. Neuville‘io dvikova
logo 2019 Rugpjūčio 24 d. 00:55, Red Bull Content Pool

Vokietijoje šį savaitgalį vykstančiame ralyje vyksta atkakli kova dėl pergalės tarp dviejų lenktynininkų - čempionato lyderio Otto Tanako ir „Hyundai“ atstovo Thierry Neuville‘io.

Pastarasis po pirmojo dienos greičio ruožo buvo įsiveržęs į priekį. Bet kituose dviejuose greičio ruožuose greičiu nusileido minėtajam O. Tanakui ir prarado lyderio poziciją.

Vienu metu pirmas dvi pozicijas užimančius sportininkus skyrė 3,2 sek. T. Neuville‘iui pavyko atsilikimą nuo lyderio sumažinti per pusę. Bet dienos pabaigoje O. Tanakui vėl pavyko padidinti persvarą, tad dėl pergalės kovojančius sportininkus dabar skiria 2,8 sek.

Lyderiams greičiu nusileidęs ir rimčiau nesugebėjęs pasipriešinti „Citroen“ atstovas Sebastienas Ogier po penktadienio greičio ruožų liko trečias. Prancūzas nuo lyderio atsilieka 22,1 sek.

Klaidų neišvengęs S. Ogier dieną galėjo užbaigti ketvirtas, bet sėkmė nusisuko nuo „Hyundai“ sportininko Dani Sordo. Ispanas buvo priartėjęs prie S. Ogier, bet susidūrė su pavarų dėžės gedimu ir bendroje rezultatų lentelėje nukrito į devintą vietą, už „M-Sport“ atstovo Guso Greensmitho.

Mažiau nei 4 sek. nuo S. Ogier atsilieka „Toyota“ lenktynininkas Krisas Meeke‘as, kuris lenkia penktą vietą užimantį komandos draugą Jarį-Mattį Latvalą.

Andreasas Mikkelsenas kol kas užima šeštą vietą, o suktuko neišvengęs Esapekka Lappi yra septintas.

Komentarai (0)


×