WRC. „Volkswagen“ ketina trauktis iš WRC

WRC. „Volkswagen“ ketina trauktis iš WRC
logo 2016 Lapkričio 01 d. 11:20, Red Bull/Getty Images
Toliau mažindama išlaidas, „Volkswagen“ artimiausiu metu turėtų paskelbti apie pasitraukimą iš Pasaulio ralio čempionato (WRC).
Dar visai neseniai buvo oficialiai paskelbta, kad „Volkswagen“ grupei priklausanti „Audi“ po šio sezono pasitrauks iš Pasaulio ištvermės lenktynių čempionato (WEC). Panašu, kad dabar atėjo „Volkswagen“ ralio komandos eilė.
Minėtoji ekipa praėjusį savaitgalį Velso ralyje užsitikrino ketvirtąjį čempionės titulą. Bet puikūs rezultatai komandos neišgelbės. Kaip skelbia britų „Autocar“, „Volkswagen“ likimas Pasaulio ralio čempionate bus viena iš svarbiausių temų, kurią ketinama aptarti artimiausiame valdybos posėdyje.
Artimiausiomis dienomis valdybos pirmininkas Matthiasas Muelleris turėtų paskelbti apie tai, kad pasibaigus šių metų WRC sezonui, „Volkswagen“ pasitrauks iš čempionato. Kaip ir „Audi“ ekipai, VW ralio komandai neketinama leisti varžytis dar vienerius metus, tad programa bus sustabdyta pasibaigus 2016 m. sezonui.
Nuo 2013 m. „Volkswagen“ komanda Pasaulio ralio čempionate iškovojo 41 pergalę. Ekipa keturis metus iš eilės triumfavo komandinėje įskaitoje, o jos lenktynininkas Sebastienas Ogier keturis kartus tapo WRC čempionu.


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. blaster 3840
2. berta 3792
3. avon 3774
4. redworm 3763
5. Valerijonas 3749