Y. Tsunoda: atidaviau visas jėgas (2)

Y. Tsunoda: atidaviau visas jėgas
logo 2023 Lapkričio 27 d. 19:29, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

„AlphaTauri“ komandai pritrÅ«ko 3 taškų Konstruktorių taurės įskaitoje, kad ji aplenktų „Williams“ kovoje dėl 7-tos komandinės vietos, tačiau Yuki Tsunoda yra patenkintas savo aštunta vieta Abu Dabyje.

Yuki Tsunoda: „AčiÅ« visiems sirgaliams, kurie už mane balsavo ir išrinko „Dienos lenktynininku“. Lenktynės buvo labai sunkios, tačiau kažkuriuo momentu galvojau, kad sugebėsiu finišuoti pirmame šešetuke. NeišÄ—jo, bet aš nesigailiu, kad ilgai išbuvau trasoje ir komanda stengėsi realizuoti vieno sustojimo taktiką.

Atidaviau visas jėgas ir esu patenkintas savo darbu. Apskritai buvo įdomus sezonas (Tsunoda užėmė 14-tą vietą), nors sezono pradžioje turėjome rūpesčių dėl nepakankamo bolido efektyvumo, bet sezono eigoje sugebėjome žengti žingsnį į priekį.

Mums nepavyko užimti 7-tos vietos Konstruktorių įskaitoje, bet finalinėje sezono stadijoje mes sugebėjome iš 10 vietos pakilti iki 8-tos – visa tai buvo padaryta komandos darbo bazėje dėka.

Kartu padariau keletą klaidų, kurios man brangiai kainavo, ypač Meksikoje. Kartu „Williams“ reikia pasveikinti, jie to nusipelnė, o varžymasis su jais teikė man malonumo.

Norisi pasakyti ačiÅ« Franzui Tostui, man patiko su juo dirbti šiuos trejus metus ir tiksliai žinau, kad man jo trÅ«ks. Be jo patarimų apie tai, kaip reikia dirbti su savimi, aš nebūčiau pasiekęs tokios pažangos. Aš jo paramą labai vertinu ir, žinoma, mes tęsime bendravimą“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
djdj
IP: 0a3af92 | 11/27 22:20 Atsakyti
Tai ir neklausinek jai nieko nesupranti... Vien jau ,kad Hamiltona padare uztenka to
Lauris
IP: 3e1f382 | 11/27 21:52 Atsakyti
Aš tik nelabai supratau, kodėl jis driver of the Day?
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Kęstutis Šimkus 263
2. mantioras 250
3. skripas 249
4. Giriby 243
5. bbd-336 237