Y. Tsunoda: Austrijoje daug nesitikiu

Y. Tsunoda: Austrijoje daug nesitikiu
logo 2023 Birželio 21 d. 21:35, Getty Images / Red Bull Content Pool

Kitas „Formulės-1“ etapas įvyks Spielberge, kurio savaitgalio formatas numatytas su sprinto lenktynėmis, todėl lenktynininkai turės šansų uždirbti taškų ne tik sekmadienį, bet ir šeštadienį.

Kalbėdamas apie šansus Austrijoje, „AlphaTauri“ pilotas Yuki Tsunoda papasakojo, kad ruošiasi eiliniam sudėtingam savaitgaliui.

Yuki Tsunoda: „Sprinte mums bus sunku pretenduoti į taškus, kadangi jie čia skiriami tik aštuoniems geriausiems ir norint į juos pretenduoti, reikia kvalifikuotis labai aukštai. Mažiausiai reikia parodyti devintą laiką, jei nori turėti šansų gauti taškų sprinte.

Šiose lenktynėse bus sunku aplenkti, todėl labai daug ko aš nesitikiu. Spielberge reikia labai greitos mašinos ir jei kalbėti iki galo atvirai, aš nežinau, ar tinka mÅ«sų AT04 bolidas austrų trasai.

Antra vertus, mes turėsime atnaujinimų, tai kodėl nepabandyti pakovoti? Niekada nežinai, kaip vystysis įvykiai lenktynėse“.

Po Kanados GP etapo „AlphaTauri“ nukrito į paskutinę vietą Konstruktorių įskaitoje, į priekį praleidusi „Williams“ komandą.Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. smash1981 0
2. Raime 0
3. Rimantas Sagatas 0
4. Mindaugas Riškus 0
5. Simas Gendvilas 0