Y. Tsunoda: D. Ricciardo turi kažką ypatingo

Y. Tsunoda: D. Ricciardo turi kažką ypatingo
logo Kovo 04 d. 18:52, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Danielis Ricciardo į „Formulę-1“ sugrįžo pernai vasarą, pakeitęs Nycką de Vriesą komandoje, kuri tada vadinosi „AlphaTauri“, o dabar yra pervadinta į RB ir atrodo, kad australo kontraktas su ekipa yra sudarytas ne tik šiems metams.

Australo patirtis, kuris yra laimėjęs 8 lenktynes, yra labai naudinga komandai iš Faenzos, o štai jo partnerio Yuki Tsunodos reputacija yra nevienareikšmiška: šiaip jis yra gana greitas lenktynininkas, tačiau nepasižymi šaltakraujiškumu ir eilinį kartą savo karštakošišką charakterį jis parodė Bahreine – apie tai buvo rašyta.

Beje, japonų pilotas pripažįsta savo trūkumus ir atvirai sako, kad jam yra ko pasimokyti iš Ricciardo.

„Danielis turi savybių, kurių neturiu aš, - kalbėjo Y. Tsunoda. - Pavyzdžiui, jam gerai pavyksta išsaugoti pusiausvyrą, o taip pat manau, kad komanda vertina dar kai ką. Informaciją, kurią jis teikia inžinieriams, yra geresnė nei mano, o tokios savybės kaip sąžiningumas ir ramybė yra labai vertinami“.

Kita vertus, „Red Bull“ konsultantas Helmutas Marko yra įtraukęs Tsunodą į Maxo Verstappeno komandos draugo vietą, jei Sergio Perezas šiame sezone nepatesins su juo sietų vilčių. Marko yra pasakęs: „Danieliui ir Yuki šiame sezone kalba bus ne tik apie tai, kad jie galės išsaugos vietas „Formulėje-1“, bet ir turės galimybę pereiti į „Red Bull“ komandą. Tokį šansą gaus tas lenktynininkas, kuris ryškiai dominuos savo komandoje viso sezono metu“.

Ricciardo mano, kad tai yra papildomas motyvacijos šaltinis: „Gerai, kad yra toks šansas ir tai tampa mums abiem pagrindiniu tikslu. Teigiama yra tai, kad tai vers mus rodyti pačias geriausias sportines savybes ir aktyviau skatinti vienas kitą.

Beje, išvažiuodamas į startą, aš visai negalvoju apie tai, kad jei gerai nuvažiuosiu lenktynes, gausiu vietą „Red Bull“. Tokį tikslą aš tikrai turiu, bet ne tai dabar yra svarbiausia“.

Niekas iš RB pilotų pirmame etape taškų neuždirbo: Ricciardo finišavo 13-tas, o Tsunoda – 14-toje vietoje.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794