Y. Tsunoda: dėl „Honda“ išėjimo mano situacija nesikeičia

Y. Tsunoda: dėl „Honda“ išėjimo mano situacija nesikeičia
logo Spalio 29 d. 12:00, Red Bull Content Pool / Getty Images

Vakar „AlphaTauri“ oficialiai patvirtino, kad Pierre‘as Gasly tęs pasirodymą šios komandos sudėtyje 2021 metais, o kas bus jo komandos draugu, iki šio nėra aišku. Taip pat neaišku, kas bus Maxo Verstappeno partneriu „Red Bull“ komandoje - čia taip pat įmanomi keli variantai.

Vienu iš kandidatų į „AlphaTauri“ yra laikomas 20-metis japonas Yuki Tsunoda, dabar lenktyniaujantis „Formulėje-2“ ir likus dviem etapams iki sezono pabaigos asmeninėje įskaitoje užimantis 3 vietą.

Jis visuomet buvo „Honda“ statytinis, bet Japonijos automobilių kompanija žada nutraukti savo programą „Formulėje-1“ po 2021 metų. Tačiau Tsunoda tvirtina, kad tai neturės jokios įtakos jo karjerai.

„Ne, mano situacija visai nesikeičia dėl „Honda“ planų, - sakė jis pokalbyje su japonų žiniasklaida. - Kitaip Helmutas Marko niekada neįtrauktų manęs į „Red Bull“ jaunimo programą. Aš nesu pats greičiausias lenktynininkas pasaulyje, todėl, kad yra Maxas Verstappenas. Bet kada nors aš sugebėsiu jį įveikti ir tapsiu pačiu geriausiu“.

Tsunoda gali ir negauti savo šanso, jei „Red Bull“ nutars nutraukti bendradarbiavimą su Alexu Albonu, tačiau sugrąžins jį į dukterinę ekipą iš Faenzos, nes būtent ten tailandietis pradėjo savo karjerą ir neblogai pasirodė.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas