Y. Tsunoda: mes esame 12 km/h lėtesni už „Williams“

Y. Tsunoda: mes esame 12 km/h lėtesni už „Williams“
logo 2023 Kovo 10 d. 14:53, Pirelli

Prieš sezono pradžią „AlphaTauri“ komandos vadovas Franzas Tostas kalbėjo, kad komandos tikslas šiame sezone – 6 vieta Konstruktorių įskaitoje, tačiau pirmasis sezono etapas Bahreine parodė, kad pasiekti tokio aukšto rezultato Italijoje įsikūrusiai komanda bus nepaprasta.

Komandos pilotas Yuki Tsunoda papasakojo, kad AT04 mašina turi rimtų problemų su greičio trūkumu.

„Lenktynių starte praradau kelias pozicijas ir turėjau didelių bėdų su tuo, kaip reikėjo palaikyti lenktyninį tempą, - kalbėjo japonas. - Mūsų greitis yra toli nuo to, kokį mes norime matyti. Aš važiavau paskui du bolidus ir nuolat slidinėjau posūkiuose, todėl smarkiai perkaito padangos.

Mašinai apskritai trūksta sukibimo su danga ir tikiuosi, kad mums pavyks tai ištaisyti sezono eigoje. Kuo daugiau mes pagreitėsime šiuo aspektu, tuo geriau, nes kitaip Bahreino rezultatai kartosis ištisus metus.

Šiuo metu be DRS mes esame 12 km/h lėtesni už „Williams“ - tai yra gana daug. Iš vienos pusės, pas mus - per didelis priešpriešinis pasipriešinimas tiesiosiose, iš kitos – posūkiuose trūksta sukibimo su asfaltu. Mums reikia arba didinti prispaudžiamąją jėgą, arba mažinti pasipriešinimą“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. f1a 816
2. Giriby 812
3. mantioras 805
4. Gudas 796
5. Kęstutis Šimkus 794