Y. Tsunoda: reikia padirbėti ties startu

Y. Tsunoda: reikia padirbėti ties startu
logo Gegužės 20 d. 10:36, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

Yuki Tsunoda uždirbo vienintelį tašką „Visa RB“ komandai per Emilijos-Romanijos GP lenktynes, o Danielis Ricciardo finišavo tik 13-tas.

Yuki Tsunoda (10 vieta): „Džiaugiuosi gavęs tašką namų trasoje „Visa RB“ komandai mÅ«sų visų darbuotojų akyse. Startas kiek sugadino man lenktynes, aš praradau kelias pozicijas dėl Nico Hulkenbergo. Jis buvo greitas tiesiosiose, mes nenorėjome likti paskui jį, todėl sustojimą atlikome anksčiau nei planavome. Man tai buvo lemiamas lenktynių momentas, mes viską padarėme teisingai. Dėl to antrasis lenktynių ruožas buvo ilgas ir sudėtingas, bet komanda su tuo susitvarkė. Startas yra esminis momentas, ties kuriuo mums dar reikia padirbėti. Bet darbas vyksta, mes darome viską, iš mašinos norėdami išspausti maksimumą. Neabejoju, kad mums viskas pavyks“.

Danielis Ricciardo (13 vieta): „Nežinau, kas ne taip įvyko starto metu, man atrodė, kad aš viską padariau teisingai, bet pozicijų praradimas man kainavo taškus lenktynėse. Priežastis dar išsiaiškinsime. Gaila, bet bolidui trÅ«ko stabilumo, taigi, mes nuo pat pradžių iškritome iš kovos dėl taškų.

Vėliau aš atsidÅ«riau lenktynininkų grupėje, o mašinos elgesys sujauktame oro straute yra silpnoji mÅ«sų bolido vieta. Bet šią problemą mes neabejotinai išspręsime. Laisvoje trasoje mes buvome pakankamai greiti ir rodėme gerą laiką, bet grÅ«styje viskas bÅ«davo gana sudėtinga“.Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621