Y. Tsunodos tikslai – daugiau taškų ir būti ramesniam (2)

Y. Tsunodos tikslai – daugiau taškų ir būti ramesniam
logo Vasario 11 d. 20:26, Getty Images/Red Bull Content Pool nuotr.

„Visa Cash App RB“ sportininkas Yuki Tsunoda prieš artėjantį sezoną sau išsikėlė du tikslus, kuriuos tikisi įgyvendinti 2024-aisiais metais.

Japonas teigė, kad kol kas apie karjeros pokyčius negalvoja ir dar turi ką įrodyti dabartinėje ekipoje. Jis norėtų iškovoti daugiau taškų nei praėjusiame sezone, o taip pat viso sezono metu išlaikyti ramybę, kadangi garsėja išties gana karštakošišku būdu.

„Noriu išlaikyti daug dalykų, kuriuos man pavyko padaryti pernai, tačiau, žinoma, aš noriu sezoną užbaigti surinkęs dar daugiau taškų. Manau, kad man pavyko dėti didelį žingsnį į priekį lyginant 2022-ųjų ir 2023-ųjų sezonus. Padariau didelę pažangą, taip pat patobulinau savo mąstyseną. Todėl noriu, kad šis pokytis ir toliau progresuotų.

Jau minėjau, kad noriu surinkti daugiau taškų, o kitas mano tikslas – išlikti ramesniu lenktynininku. Kaip jau sakiau, manau, kad šioje vietoje pavyko žengti didelį žingsnį, tačiau tuo pačiu dar tikrai yra kur tobulėti“, -savo sezono tikslus įvardijo Y. Tsunoda.

Primename, jog praėjusiais metais Y. Tsunoda surinko 17 iš 25 taškų „AlphaTauri“ ekipos taškų. Sėkmingas pasirodymas neliko nepastebėtas – dabar pavadinimą jau pakeitusi dukterinė „Red Bull“ komanda savo atstovui įteikė dar vienerių metų kontraktą.Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
SliMMaz
IP: 5202f81 | 02/12 11:47 Atsakyti
Cia labiau siu laiku medijos cyberbully'ngo auka jis. Kai Raikkonenas keikdavosi per radija tai visiem pz kaip juokinga budavo, as jau nekalbu apie Montoyos radijas, o va Tsunoda kai naujokas tai media rado ka "kankint" kuris neisdris iseit vidury pressconf (kaip tas pats Pablito). Na keikiasi jis per radija so? As priklausau tai nuomoniu barikadai, kad radijo pokalbiai tarp piloto ir komandos yra privatus, jie ten gali apie, bet ka, bet kokiais tonais sneket. "pagalvoti apie vaikus" turi transliacijos rezisierius ir jei medija "negalvoja apie vaikus" pilotas lekdamas 180km/h monaco gatvemis juolabiau neturi. Gaila man Yukio :/
Biski gal nelabai i tema, bet irgi apie zurnalistus. po kazkuriu rungtyniu zurnalistas paklause saro: zalgirieciai daug kartu nepataike laisvi KAIP PAAISKINSIT TA NEPATAIKYMA? Saro atsakymas: reiskia kazkiek netiksliai mete i krepsi. :DDD Ir paskui sako, kad Saras nemandagus, kai jie klausineja kaip 4-meciai (ir neperkeltine prasme)
A
IP: 9b928f2 | 02/12 22:36 Atsakyti
SliMMaz
02/12 11:47

Cia labiau siu laiku medijos cyberbully'ngo auka jis. Kai Raikkonenas ... skaityti daugiau

Būtent, nusikeikė pradžioje, ištransliavo ir jau viskas, lyg kiti nezikeikia. Juokinga bsk, dar ne to buvę. Viskas su mažuoju Yukiu gerai. Let's fakin go, Yuki! 🥰😃
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. booraz 0
2. Aurimas8908 0
3. molinis_e 0
4. Aušrius Kučinskas 0
5. tukas21 0