Z. Brownas: ateityje norime sumažinti atsilikimą iki antrosios vietos

Z. Brownas: ateityje norime sumažinti atsilikimą iki antrosios vietos
logo 2020 Gruodžio 14 d. 12:01, McLaren F1

Sekmadienio popietę F-1 pasaulis sulaukė oficialaus patvirtinimo apie naujus „McLaren“ investuotojus iš JAV, o vakare ta pati komanda nuo 2012-ųjų metų pirmą kartą iškovojo trečiąją konstruktorių įskaitos vietą. Palyginimui, 2017-ųjų metų čempionate,  „McLaren Honda“ komanda iškovojo 9-ąją iš 10-ties galimų vietų galutinėje konstruktorių įskaitoje. „McLaren“ vadovas Zakas Brownas pasibaigusias  Abu Dabio lenktynes ir visą sezoną įvertino labai pozityviai, atsižvelgiant į tai, su kokiais finansiniais sunkumais ir COVID-19 keliamais iššūkiais teko susidurti. 

Po lenktynių pas teisėjus apsilankęs komandą paliekantis ir į „Ferrari“ persikeliantis C. Sainzas išvengė galimos baudos, o tai leido „McLaren“ išsaugoti iškovotą trečiąją vietą, kai abu pilotai finišavo 5-6 vietose, o 10-ties taškų persvarą iki lenktynių turėjusios „Racing Point“ reikalai komplikavosi iš lenktynių pasitraukus S. Perezui, o L. Strollui, paskutiniuose posūkiuose aplenktam „Renault“ piloto E. Ocono tekus tenkintis paskutiniąja vieta TOP 10. 

„Oficialiai patvirtintas naujas investuotojas, suteiksiantis didelę finansinę injekciją, kurios komandai labai reikia, tai, kaip šiandien ir viso sezono metų atrodė Lando ir Carlosas, ir be abejo, visi vyrai ir moterys, uoliai dirbantys mūsų komandos bazėje - visa tai ir šios dienos rezultatai - atsipirkusios komandinės pastangos ir puikus atlygis už sunkų ir nuoseklų darbą. Turiu pripažinti, kad tokiose įvykių stokojančiose lenktynėse, kuriose, ko gero, mūsų lenktynininkai nuobodžiavo, techninio aptarnavimo juostose visi buvo įsitempę ir sulaikę kvėpavimą“, - dalijosi mintimis komandos vadovas Z. Brownas. 

„Žvelgdami į ateitį norime sumažinti atsilikimą iki antrosios vietos, o tai pareikalaus daug darbo, bet jeigu mes norime grįžti į pergalių kelią ir vieną dieną nugalėti čempionate, turime užtikrintai judėti užsibrėžto tikslo link ir sunkiai dirbti. Su tokia motyvacija pasitinkame žiemos pertrauką.“

„Dėl puikaus savo lenktynininkų pasirodymo ir „Renault“, nepriekaištingai susidorojusios su spaudimu šį savaitgalį, kai paskutinį kartą mūsų boliduose dirbo jų gaminami varikliai, mums pavyko nugalėti savo tiesioginius oponentus. Iš tiesų, norisi išreikšti ypatingą padėką savo kolegoms iš „Renault“, kurie aptarnavo mus paskutinius trejus metus, jų pagalba mums reiškia labai daug. Šis savaitgalis vainikavo pasiektą nuostabų rezultatą, atsižvelgiant į tai, kiek iššūkių mums kėlė šis sezonas.“

„Tikiu, kai kitais metais prie mūsų prisijungsiantis D. Ricciardo ir komandoje liekantis L. Norrisas sudarys iš tiesų puikų tandemą, ko gero, labiausiai intriguojantį trasoje ir už jos ribų, atsižvelgiant į kitų komandų lenktynininkų duetus. Lando pademonstravo puikų progresą savo antrajame F-1 sezone ir įspūdingą formą - jis buvo agresyvus ir greitas -  kai komandai to reikėjo, o Danielis į komandą „atsineša“ lenktynių nugalėtojo patirties, kuri būtina norint komandą grąžinti į pergalių kelią. Manau, kad judviejų tandemas darbuosis puikiai, abu skatindami vieną kitą tobulėti. Nekantriai laukiu kito sezono pradžios“, - baigdamas pridūrė Z. Brownas. 

View this post on Instagram

A post shared by McLaren (@mclaren)Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas