Z. Brownas: krizė išeina toli už automobilių sporto ribų

Z. Brownas: krizė išeina toli už automobilių sporto ribų
logo Kovo 26 d. 10:31, McLaren F1

„McLaren“ vykdomasis direktorius Zakas Brownas pakomentavo situaciją „Formulėje-1“ pasaulį užklupus koronaviruso pandemijai...

  • „McLaren“ buvo pirmoji komanda, kuri atsisakė dalyvauti Australijos GP lenktynėse. Kaip jūs priėmėte tokį sprendimą?
  • Nežiūrint į tai, kad visi mes esame lenktynininkai ir norėjome sugrįžti į trasą, sprendimas buvo gana paprastas. Komandos bendradarbių apsauga – svarbiausias prioritetas. Mes privalome rūpintis komandos sveikata, sirgalių ir kitų varžybų dalyvių. Būtent todėl mes informavome FIA ir „Formulę-1“, kad pasitraukiame iš lenktynių, kai ketvirtadienį vieno mūsų darbuotojo testas buvo teigiamas.
  • Kokią įtaką komandos veiklai turi sezono pradžios nukėlimas?
  • Mes palaikome sprendimą atidėti pirmąsias lenktynes. Gaila, bet tai reiškia, kad mums teks sulaukti net 2021 metų, kad, pavyzdžiui, sugrįžtumėm į Monako gatves. Situacija – be precedentų ir nuolat keičiasi, bet mes pasirengę adaptuotis. Nėra nieko svarbiau už komandos sveikatą, mūsų sirgalių ir visos „Formulės-1“ visuomenės. Mūsų prioritetu visada išliks sveikata ir visų dalyvių gerovė.
  • Ar palaikote pakeitimus, padarytus F-1 paskutiniu metu?
  • Absoliučiai. Mes palaikome visus pakeitimus ir vaidiname svarbų vaidmenį juos realizuojant. Kartu su FIA, FOM ir kitomis komandomis mes pasiūlėme keletą idėjų, kurios galėtų apsaugoti mūsų sportą, kurį mes mylime ir kartu apsaugoti komandą, sirgalius ir kitus čempionato dalyvius. Mes esame atsakingi ne tik dėl mūsų darbuotojų, bet ir dėl visos F-1 visuomenės. Svarbu, kad mes visi dirbtumėm kartu.
  • Koks yra „Formulės-1“ vaidmuo kovojant su virusu?
  • Komandose dirba labai aukštos kvalifikacijos inžinieriai ir visos komandos, iš esmės, yra aukštųjų technologijų bendrovės, kurios turi geras galimybes gaminti vienokią ar kitokią medicininę įrangą per labai trumpą laiką. Kartu su kitomis komandomis ir kompanijomis, mes deramės su vyriausybe dėl to, kokią pagalbą galime suteikti gaminant kritiškai būtiną įrangą, tokią kaip plaučių ventiliavimo aparatai. Mes suprantame, kad turime įnešti savąjį indėlį įveikiant krizę, kuri išėjo toli už automobilių sporto ribų. Mes privalome padėti visuomenei viskuo, kuo galime.
  • Ką norėtumėt pasakyti visuomenei?
  • Mes norime labai padėkoti visiems mūsų sirgaliams visame pasaulyje. Mes nežinome, kada užsibaigs dabartinė situacija, bet galime patikinti, kad „McLaren“ neatsisakys savo principų sudėtingomis sąlygomis. Mes ir toliau „pasikrausime“ energija ir aistra, kuri stumia mus į priekį. Mes norime pradėti sezoną kai tik situacija pagerės ir „Formulė-1“ pamatys žalią šviesą. Mes padarysime viską, kad žiūrovai pamatytų puikų 2020 metų sezoną. Visi pergyvena sunkmetį, bet dirbant kartu, mes viską įveiksime, kad vėl galėtumėm dalyvauti lenktynėse...

Komentarai (0)
×

TOP naujienos