Z. Brownas: L. Hamiltono ir M. Verstappeno susidūrimas trasoje - tik laiko klausimas

Z. Brownas: L. Hamiltono ir M. Verstappeno susidūrimas trasoje - tik laiko klausimas
logo 2021 Gegužės 17 d. 22:15, Red Bull Content Pool / Getty Images

Anot „McLaren“ vadovo Zako Browno, tik laiko klausimas kada trasoje susidurs dėl čempiono titulo kovojantys Lewisas Hamiltonas ir Maxas Verstappenas.

Abiem sportininkams šiemet jau teko ne kartą lenkti vienas kitą, bet rimtesnių incidentų pavyko išvengti. Z. Browno teigimu, jei kova dėl titulo toliau išliks įtempta, susidÅ«rimo sportininkams tikrai nepavyks išvengti.

„Manau, kad tokios dvikovos yra naudingos šiam sportui. Šaunu, kai du vyrukai atkakliai kovoja tarpusavyje. Tikiuosi, kad šiemet ši dvikova sukurs progų, kuriomis mes galėsime pasinaudoti. Nes mano manymu, tik laiko klausimas kada vienas iš jų nenorės praleisti varžovo įveikiant pirmąjį ir viskas baigsis tuo, jog nei vienas iš jų jo neįveiks“, - sakė Z. Brownas.

Amerikietis mano, kad L. Hamiltono ir M. Verstappeno dvikova yra naudinga F-1 ir ji labiau atskleidžia kiekvieno iš jų sugebėjimus.

„Manau, kad tai naudinga F-1. Išskyrus tuos metus, kai nugalėjo Nico, Lewisas nesulaukė rimtesnės konkurencijos. Jam tai buvo lyg lengvas pasivažinėjimas. Tad dabar džiugu, jog matome tokią dvikovą. Manau, kad Maxas privertė Lewisą pasitempti. Žinoma, jis ir taip gerai iki šiol atliko savo darbą. Bet dabar Lewisas kiekvieną savaitgalį turi demonstruoti gerą formą.“

„Akivaizdu, kad Lewisas yra protingas žmogus. Jis kantrus, tad visada laukia tinkamos akimirkos atakai. Taip atsiskleidžia jo patirtis.“

Lewisas Hamiltonas
Pilotas: Lewisas Hamiltonas 2022 sezono taškai: 240
Komanda: Mercedes Amžius: 37 m.
Plačiau
Maxas Verstappenas
Pilotas: Maxas Verstappenas 2022 sezono taškai: 454
Komanda: Red Bull Amžius: 25 m.
Plačiau


Komentarai (0)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas