Z. Brownas: laikas Å¡velninti pandeminius ribojimus (2)

Z. Brownas: laikas Å¡velninti pandeminius ribojimus
logo Rugsėjo 02 d. 09:16, McLaren F1

„Formulės-1“ vadovybė neatmeta, kad greitai pavyks sušvelninti kai kuriuos griežtus apribojimus, kurie buvo įvesti pernai COVID-19 pandemijos įkarštyje. Tai leistų komandoms kur kas laisviau į lenktynių savaitgalius pasikviesti rėmėjus ir kitus svarbius svečius.

McLaren“ vykdomojo direktoriaus Zako Browno nuomone, tai reikėjo jau padaryti kur kas anksčiau, o Belgijos GP savaitgalio metu šis klausimas buvo plačiai aptarinėjamas su FIA ir FOM vadovybe.

„Tai buvo viena iš pagrindinių praėjusio savaitgalio temų. Stefano Domenicali ir FIA pripažįsta šio klausimo svarbą, netrukus žada sugrįžti prie šios temos ir kai ką pakeisti, - agentÅ«ra „Reuters“ cituoja Z. Browną. - Manau, kad „Formulė-1“ turi sureaguoti į pasaulyje pasikeitusią situaciją.

Klausimas iškeltas, diskusijos vyksta ir visos komandos sako, kad apribojimus laikas sušvelninti. Manau, tai reikia padaryti iki lenktynių Monzoje.

Mes visi suprantame, kad COVID-19 – tai virusas ilgam, todėl visi privalo išmokti su juo tvarkytis ir gyventi toliau, o į pandemiją laikas pažiÅ«rėti kitokiu kampu. Manau, kad veikti atėjo laikas kiek kitaip. Saugumo protokolai turi išlikti, panašÅ«s kaip ir pernai. Bet visas pasaulis palaipsniu juos švelnina, kartu ir mes privalome pagalvoti apie mÅ«sų korporatyvinius partnerius.

Manau, kad laikas leisti lankytis F-1 verslo klube su sąlyga, kad bus laikomasi socialinės distancijos, bendrauti su mÅ«sų svečiais ir ten pakviesti lenktynininkus. Taip pat turi bÅ«ti galimybė kažkokį skaičių žmonių įleisti į komandos garažus, kad jie galėtų pažiÅ«rėti bolidus iš arti. Suprantama, tai daryti irgi laikantis socialinės distancijos“.

Šiais metais į lenktynes galima pakviesti pačius svarbiausius partnerius ir rėmėjus, tačiau labai ribotą skaičių – kiekviena komanda gauna tik 115 leidimų į serviso zoną – tai visiems darbuotojams, aptarnaujančiam personalui ir svečiams. Be to, varžybų savaitgalio metu negalima palikti serviso zonos teritorijos.

Šaltiniai „Formulėje-1“ patvirtino, kad apie visų ribojimų panaikinimą kalbos nėra, pavyzdžiui, nebus panaikintas visų varžybų dalyvių privalomas testavimas.

McLaren F1 Team
Komanda: McLaren F1 Team 2021 sezono taškai: 240
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: MCL35M
Plačiau

Komentarai (2)
Pasipiktines
IP: e1c5747 | 09/02 19:43 Atsakyti
Reikia mūsų vyriausybės ten, paaiškins jiems apie švelninimus :D
tuberkolioze
IP: ae918c1 | 09/02 10:49 Atsakyti
Net aš sutinku, kad laikas peržiūrėti ribojimus.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas