Z. Brownas: mes geriau pasiruošę bandymams nei prieš metus (1)

Z. Brownas: mes geriau pasiruošę bandymams nei prieš metus
logo 2019 Sausio 26 d. 13:12, McLaren F1

Keletą metų paeiliui per žiemos bandymus „McLaren“ turėdavo problemų dėl bolidų patikimumo – iš pradžių dėl „Honda“ jėgos agregatų, o pernai – ir dėl važiuoklės, todėl komanda buvo paskutinė pagal nuvažiuotų ratų skaičių – 339, kai tuo tarpu „Mercedes“ įveikė net 734 ratus.

Komanda padarė išvadas ir pakeitė požiūrį į darbą tarpusezoniu, kad būtų išvengta problemų šią žiemą. Spauda cituoja ekipos vykdomąjį direktorių Zaką Browną, kuris mano, kad dabar komanda yra geros sportinės formos...

Zakas Brownas: „Mes ėmėmės priemonių, kad nepasikartotų pernykštės problemos per žiemos bandymus. Šįkart mes geriau pasiruošę nei prieš  12 mėnesių – ne tik dėl geresnio mašinos efektyvumo, bet ir patikimumo klausimais.

Viena iš priežasčių, nors ir ne vienintelė, kodėl mes buvome nepakankamai greiti – problemos su patikimumu. Per žiemos bandymus Barselonoje vietoje to, kad didintumėme nuvažiuotą distanciją, mes sprendėme problemas su ratų varžtais, su aušinimo sistema. Vietoje to, kad dirbtumėme su greičiu, mes buvome priversti užsiimti patikimumu.

Manau, kad šįkart komandai pavyks išspręsti patikimumo problemas per bandymus, kad jau Australijoje galėtumėme uždirbti taškų dviem mašinomis“.


Komentarai (1)
Black_Death
| 01/26 16:16 Atsakyti
Is kart, jau net Australijoj, Mclarenai vaziuos “atvirom kortom” nebeslepdami savo bolido greicio??
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas