Z. Brownas: mes negalėsime sukurti idealaus reglamento (3)

Z. Brownas: mes negalėsime sukurti idealaus reglamento
logo 2019 Rugpjūčio 23 d. 13:12, McLaren

Iki spalio pabaigos „Formulės-1“ komandos, FIA ir „Liberty Media“ turi suderinti 2021 metų F-1 reglamentą. Laiko lieka vis mažiau ir „McLaren“ vadovas Zakas Brownas mano, kad komercinių teisių valdytojai turi savarankiškai priimti sprendimą, net nebandydami suderinti visų detalių su komandomis.

„Mes vėl ir vėl kalbame apie tą pačią problemą, - sakė Z. Brownas. - Pažanga nedidelė, kadangi kiekviena komanda laikosi savų pozicijų ir nesiruošia jų peržiūrėti. Aš manau, kad šiame etape „Formulės-1“ savininkai ir FIA turi patys priimti sprendimus ir patvirtinti naująjį reglamentą, kadangi aš nemanau, kad jie išgirs ką nors naujo iš komandų kitame Strateginės grupės posėdyje. Blogiausia, jog per paskutinius 12 mėnesių šiuose susitikimuose nebuvo nieko naujo. Jų idėja tokia, kad per pastaruosius 3 mėnesius pirmą kartą „Formulės-1“ istorijoje visos komandos dėl ko nors susitars, bet mes puikiai žinome, jog to nebus.

Aš užblokavau keletą naujojo reglamento sprendimų birželį, kadangi maniau, kad iki spalio mes galėsime pasiekti geresnių sprendimų ir tai būtų esminiai pakeitimai. Mes niekada negalėsime sukurti idealaus reglamento – mums nuolat reikės teikti pataisas jam ir būtent todėl aš nemanau, kad papildomi keli mėnesiai ką nors iš esmės pakeis.

Spėju, kad spalio 30 dieną mes vėl ginčysimės vieni su kitais, kaip tai buvo birželio 20 d. ar bet kuriame kitame susirinkime“.

Komentarai (3)


Accadia
| 2019 Rugpjūčio 23 d. 21:28
Zakas nekvailai pasakė. Faktas iš istorijos, autoritariniai režimai laikosi tiek, kiek laiko žmonių nervai. Tai jei bus priimtas sprendimas be komandų, jos tiesiog nenorės žaisti. Kita vertus, žmonėms reikalingi apribojimai - apriboti mes irgi augame. Aš už pokyčius. Dabar juokinga, kad mes komentuojame be jokio tikslo, nes Liberty jų neskaito :)
Accadia
| 2019 Rugpjūčio 23 d. 21:24
Malporro
| 2019 Rugpjūčio 23 d. 17:00

O kodel pas Zaka Brown'a ant marskinėlių Honda variklis ir Alonso plakatas fone? Per atostogas prisimena senus gerus laikus? :)

Puslapis "gaudo", kas gyvena praeitimi ir daugiau nieko nemato :)
Malporro
| 2019 Rugpjūčio 23 d. 17:00
O kodel pas Zaka Brown'a ant marskinėlių Honda variklis ir Alonso plakatas fone? Per atostogas prisimena senus gerus laikus? :)
×