Z. Brownas: mes turėjome tik vieną išeitį

Z. Brownas: mes turėjome tik vieną išeitį
logo Kovo 16 d. 11:55, McLaren F1

Praėjusį ketvirtadienį, kai išaiškėjo, jog vienas iš „McLaren“ darbuotojų užsikrėtė koronavirusu, komandos vadovybė atsisakė dalyvauti Australijos GP ir tai tapo priežastimi to, jog buvo atšauktos lenktynės žaliajame kontinente.

„McLaren“ patvirtino, kad kokių nors simptomų, bylojančių apie ligos vystymąsi, užsikrėtusiam darbuotojui nebuvo nustatyta. Taip pat buvo ištirti dar 14 žmonių, kurie kontaktavo su infekuotoju, tačiau tyrimų rezultatų kol kas nėra, kadangi pirmuoju atveju tyrimas buvo atliktas prioritetine tvarka maksimaliai operatyviai, o dabar – bendra tvarka.

„McLaren“ vadovas Zakas Brownas gerai įvertino savo pavaldinių veiklą šioje situacijoje, kai tapo aiški vieno iš darbuotojų diagnozė.

„Aš didžiuojuosi savo komanda, visais žmonėmis, kurie dirbo Australijoje ir bazėje Wokinge, - kalbėjo Z. Brownas. – Jie parodė susitelkimą, ramybę ir tikrą profesionalumą.

Mes pastoviai derinome galimus scenarijus su ta komandos dalimi, kuri buvo Didžiojoje Britanijoje, todėl žinojome, kokius variantus turime vienaip ar kitaip vystantis įvykiams. Kartu su Andreasu Seidlu mes iš karto susitarėme, kad jei mūsų garaže bus aptiktas COVID-19 atvejis, tai išeitis bus tik viena.

Lenktynininkams tai buvo labai sunkus sprendimas, tačiau „McLaren Racing“ vykdomajam direktoriui jis buvo gana paprastas. Žmonės yra prioritetas ir Andreasas palaiko tokią poziciją“.

Ketvirtadienį Brownas ir Seidlas vakarieniavo su vienu iš „McLaren“ akcininkų, kai paaiškėjo apie teigiamus vieno iš darbuotojų tyrimo rezultatus.

„Mes iš karto sugrįžome į viešbutį, kur gyveno komanda, kad galėtumėm prisijungti prie kitų vadybos darbuotojų. Andreasas susikoncentravo ties vadovavimu komandai, o aš  sąveikavau su direktorių taryba ir akcininkais, kurie visiškai mus palaikė. Lygiagrečiai mes informavome kitas komandas, „Formulę-1“ bei FIA.

Džiaugiuosi pranešdamas, jog mūsų bendradarbis, užsikrėtęs koronavirusu, greitai pasveiko, ligos simptomų jam daugiau nepasireiškia, o kiti mūsų žmonės, kurie yra karantine, neblogai jaučiasi. Jų kolegos, mūsų partneriai, lenktyninės visuomenės nariai ir mūsų sirgaliai iš viso pasaulio stipriai remia mus – ačiū jiems visiems.

Dabar svarbiausia – dialogas su „Formule-1“, FIA ir kitomis komandomis dėl 2020 metų sezono tvarkaraščio, nors per anksti apie tai kalbėti, situacija nuolat keičiasi, bet mes planuojame tolimesnius veiksmus ir esame pasirengę parodyti lankstumą“.

Andreasas Seidlas kol kas pasiliko Australijoje dar kuriam laikui, bet dabar jau sugrįžo į Europą, o Melburne dar pasiliko „McLaren“ lenktynių direktorius Andrea Stella, kuris palaiko kolegas, kurie atsidūrė karantine.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas