Z. Brownas mielai sugrąžintų L. Hamiltoną į „McLaren“ (7)

Z. Brownas mielai sugrąžintų L. Hamiltoną į „McLaren“
logo Vasario 09 d. 13:06, Daimler

Lewiso Hamiltono kontraktas po 2018-ųjų su „Mercedes“ ekipa pasibaigs, o britas turi visas teises pradėti derybas su kitomis komandomis.

Tiesa, „Mercedes“ vadovas Toto Wolffas užtikrintai teigė, kad tik laiko klausimas, kada L. Hamiltonas pratęs sutartį su dabartine komanda. Vis dėlto „McLaren“ direktorius Zakas Brownas supranta, kad yra įmanomas ir kitoks variantas, kurio atveju, jis mielai priglaustų L. Hamiltoną savo komandoje.

„Nemanau, kad išvis yra komanda rikiuotėje, kuri nebūtų sudominta Lewisu važiavimu jų ekipoje. Mes taip pat patenkame į tą sąrašą tarp komandų, kurios jo nori.

Kad ir kas gautų Lewisą, tai būtų labai gerai komandai. Tačiau jis turi įspūdingą istoriją čia ir taip pat yra labai draugiškas su komandos akcijų savininkais“, - teigė Z. Brownas.

Britas „McLaren“ ekipoje per 6 sezonus iškovojo 21 pergalę, o 2008-aisiais tapo ir pasaulio čempionu.

Komentarai (7)


gigster
| Vasario 09 d. 21:20
Ixsas, mcl puiki komanda, bet f1 nebuna stebuklu. Tiesiog mcl kolkas neturi jokiu prosvaisciu mustis i lyderius. Geriausia ka jie gali pasiekti paciu idealiausiu scenarijumi, tai padraskyti redbull kulnus, daugiau nieko. Kol nepasikeis reglamentas, tol i lyderius nauju kandidatu neatsiras ir nieks didziuliu proverziu nepadarys
Fernandoisfasterthanyou
| Vasario 09 d. 19:23
Nu jo, jau geriau eit repuot, negu iš dominuojančios komandos pereiti į mclareną...nors..nevisiems
Mendoza69
| Vasario 09 d. 14:43
Tai kam isvis ji paleido??
iXsas
| Vasario 09 d. 14:28
Keli sezonai nesėkmių ir daug kas nurašo McLaren... Bet jie nekartą buvo čempionais, tad kurt bolidą moka. Manau, Ferrari, kol turi Sebą, nelabai domisi Lewisu. LH eis į tą komandą, su kuria tikėsis, kad gali laimėti titulą.
Rimvydas Rozenas
| Vasario 09 d. 14:06
Niekur liusyte neis kol mersas cempus veza
IDDQD
| Vasario 09 d. 13:30
Kaip LH pasirase sutarti su MB visi ir juokesi ir sake kas per nesamone. Su mcl LH pasieke labai daug.
Lewa
| Vasario 09 d. 13:11
Kokiame pasaulyje sitas veikejas gyvena??? Idomu bus paziureti kaip "geriausia" vaziuole aplenkia ta pacia force komanda ar tuos pacius wiliamsus.. Red bull net neabejoju, kad des per sona maclarenus. Apie mercedes ir ferrari net nekalbu. Nebent teno sukurtu stebuklinga motora, kas mazai tiketina..