Z. Brownas: nauji projektai neturės neigiamos įtakos F-1 programai (1)

Z. Brownas: nauji projektai neturės neigiamos įtakos F-1 programai
logo Birželio 12 d. 16:03, McLaren F1

McLaren Racing“ vadovas Zakas Brownas pareiškė, kad nauji britų automobilių gamintojo sporto projektai neturės neigiamos įtakos F-1 programai.

„McLaren“ pagrindinis projektas yra F-1 komanda. Tiesa, gamintojas, kartu su „Schmidt Peterson Motorsports“, taip pat dalyvauja „IndyCar“ čempionate. O vakar paskelbė, kad nuo kitų metų varžysis ir „Extreme E“ čempionate.

Britų automobilių gamintojas neatmeta galimybės ateityje taip pat startuoti „Formulės-E“ bei WEC čempionatuose.

Z. Brownas apibūdino „McLaren“ finansinę padėtį kaip „labai stiprią“ ir teigė, kad tai padėjo padidinti komandos konkurencingumą „Formulėje-1“ bei leido gamintojui žengti į „IndyCar“ ir „Extreme E“ čempionatus.

„Ko mes niekada nedarysime, tai nesiblaškysime ir neatitrauksime savo dėmesio nuo F-1. Kitos programos vienaip ar kitaip prisideda bei paspartina mūsų pastangas „Formulėje-1“. „Arrow“, mūsų pagrindinis rėmėjas „IndyCar“ čempionate, taip pat yra vienas didžiausių mūsų partnerių „Formulėje-1“, - pasakojo Z. Brownas.

Anot amerikiečio, „McLaren“ nesėkmė 2019 m. Indianapolyje buvo gera pamoka, todėl gamintojas atsargiai viską įvertina prieš žengdamas kitą žingsnį.

„Reikia žengti vieną žingsnį po kito ir įsitikinti, kad sugebėsime suvirškinti tai, ką bandome suvalgyti. Norint dalyvauti penkiuose „Extreme E“ etapuose, kuriose dalyvauja septyni, aštuoni ar devyni žmonės, skiriasi darbo krūvis nuo kitų projektų, kuriems reikia 70, 80 ar 100 žmonių.“

„Žinoma, negalime atsidurti tokioje situacijoje, į kurią patekome 2019 m. Indianapolyje, kai bandėme atkąsti daugiau, nei galėjome suvalgyti. Puikiai prisimenate kuo viskas baigėsi. Visiems darbuotojams sakau, kad klysti yra žmogiška, tačiau reikia stengtis nedaryti tos pačios klaidos du kartus.“

McLaren F1 Team
Komanda: McLaren F1 Team 2021 sezono taškai: 163
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: MCL35M
Plačiau

Komentarai (1)
RBR
IP: 607d8ed | 06/12 16:10 Atsakyti
Labai stipri finansinė situacija🙂 šiaip esant tokiai situacijai niekas savo pastatų neuzstatineja ir milijoninių kreditų neima.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas