Z. Brownas: nuolatiniai teisėjai išspręstų problemą (2)

Z. Brownas: nuolatiniai teisėjai išspręstų problemą
logo Sausio 22 d. 11:42, McLaren F1

„Formulėje-1“ teisėjai reguliariai keičiasi, todėl jie dažnai yra kaltinami nenuoseklumu. „McLaren“ vykdomasis direktorius Zakas Brownas yra įsitikinęs, kad nuolatinių teisėjų buvimas išspręstų problemą.

Zakas Brownas: „Nenorėčiau būti teisėju kokiame nors sporte. Futbole yra taip pat: „Ar žaidėjas buvo nuošalėje? Ar buvo sužaista ranka?“. Teisėjų sprendimai dažniausiai būna subjektyvūs, todėl visuomet galima teisėjauti geriau.

Esmė tame, kad sprendimai būna nenuoseklūs. Galvoju, kad pastovūs teisėjai išspręstų problemą. Dabar vieni teisėjauja dažniau, kiti rečiau. Pavyzdžiui, „IndyCar“ beveik visi teisėjai yra nuolatiniai, tai iš dalies išsprendžia problemą. Nežinau, kodėl „Formulėje-1“ neatsirado profesionalių teisėjų – mano galva, jie privalo būti“.

Zakas Brownas taip pat atkreipė dėmesį į baudos taškų skyrimo sistemą ir norėtų ją kartu su FIA aptarti dar prieš sezono pradžią, gal būt kartu su Abu Dabio etapo įvykių svarstymu.

„Baudos taškai jaudina mane labiausiai, juolab, kad Abu Dabio įvykiai mūsų komandos visai nepaveikė,- pareiškė Z. Brownas. - Dar vienas incidentas ir Lando Norrisas privalėtų praleisti lenktynes. Nors jis iš tikrųjų neveikė pavojingai trasoje. Man regis, baudos taškai turėtų būti skiriami už pavojingą elgesį, o ne už lenktyninius incidentus.

Vienas iš jų buvo, kai Lando džiūstančioje trasoje greičiausiai įveikė sektorių, nežiūrint į geltonų vėliavų režimą. Už tai nereikėtų skirti dviejų baudos taškų – gal būt, geriau anuliuoti rato laiką ir viskas.

Visa tai reikia įdėmiai išanalizuoti, bet, kiek suprantu, dabar visi susikoncentravę ties Abu Dabio įvykių svarstymu. Bet yra ir kitų neatidėliotinų klausimų“.

McLaren F1 Team
Komanda: McLaren F1 Team 2022 sezono taškai: 50
Variklis: „Mercedes“ Važiuoklė: MCL36
Plačiau

Komentarai (2)
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
Jacques
IP: 09eb0ad | 01/23 01:42 Atsakyti
Kazkada tai lyg buvo tie nuolatiniai teisejai, bet kazkur pradingo. Masis tai tas pats liko, bet groja pagal to dudele, kas muzika uzsako.
TingiuPrisijungti
IP: bea6353 | 01/22 21:27 Atsakyti
Masi - tai nuolatinis lenktyniu direktorius, bet sprendimai ne nuoseklūs. Sistemą nuo šaknų tvarkyti reikia, o ne simptomus minimizuoti.
×

TOP naujienos