Z. Brownas pakomentavo S. Marchionne atsistatydinimą (1)

Z. Brownas pakomentavo S. Marchionne atsistatydinimą
logo 2018 Liepos 22 d. 12:06, McLaren

Šeštadienį tapo aišku, kad 66-erių Sergio Marchionne dėl sveikatos problemų daugiau negalės eiti „Ferrari“ prezidento pareigų ir jo postą dabar užims Johnas Elkannas, buvusių „Fiat“ koncerno akcininkų, anÅ«kas ir įpėdinis.

Sergio Marchionne yra žinomas savo griežtu požiÅ«riu į verslą, todėl ne paslaptis, kad derybose su „Liberty Media“ jis veikdavo tik jam bÅ«dinga maniera – grasino pasitraukimu iš čempionato, jei „Formulė-1“ vystysis ne taip, kaip jis norėtų, o „Ferrari“ prarastų jai tradicines privilegijas.

Kuomet „McLaren“ vykdomojo direktoriaus Zako Browno paprašÄ— pakomentuoti šią naujieną, jis atsakė: „Tikėtina, kad dabar Chase Carey bus kur kas paprasčiau vesti derybas ir jo gyvenimas taps kur kas paprastesniu.

Sergio atliko neįtikėtiną darbą, vadovaudamas „Fiat“ koncernui, jis labai tiesmukiškas žmogus ir „Ferrari“ pozicijas gynė labai aršiai. Jei kalbėsime apie tai, kaip jo pasitraukimas nuo scenos paveiks „Formulę-1“, tai aš kol kas nežinau, ar jo įpėdinį galima laikyti dideliu mÅ«sų sporto gerbėju. Tikiuosi, kad tas žmogus, kuris jį pakeis, supras, kokią vertę „Ferrari“ ekipai duoda „Formulė-1“ ir sugebės greitai priimti sprendimą apie tai, kad ši komanda turi pasilikti pasaulio čempionate“.

Pareiškime, kurį vakar paskelbė „Fiat“ spaudos tarnyba, sakoma, kad Marchionne sveikata „žymiai pablogėjo“, o taip pat cituoja J. Elkanno žodžius: „Aš giliai nuliÅ«dintas naujiena apie Sergio sveikatos bÅ«klę. Dar prieš keletą valandų panašios situacijos buvo neįmanoma įsivaizduoti, o dabar mes jaučiame, kiek tai yra neteisinga“.


Komentarai (1)
red_speed
| 07/22 12:23 Atsakyti
o as tikiuos kad naujas bicas su dar didesniais kiausais nei SM ir neli is F1 daryti indy ar nascar'o.
×

TOP naujienos