Z. Brownas: sezonas gali nebūti toks ilgas, kaip tikimasi (3)

Z. Brownas: sezonas gali nebūti toks ilgas, kaip tikimasi
logo Birželio 27 d. 16:32, Pirelli

McLaren“ vadovas Zakas Brownas išreiškė abejones dėl šių metų F-1 sezono trukmės. Anot amerikiečio, lenktynių šiemet gali bÅ«ti surengta mažiau nei planuojama.

Kol kas oficialiai yra paskelbta tik apie pirmus aštuonis etapus. Sezono pradžia jau kitą savaitgalį Austrijoje.

F-1 vadovas Chase‘as Carey išreiškė viltį, jog šiemet pavyks surengti nuo 15 iki 18 lenktynių. Bet iki šiol buvo paskelbta tik apie aštuonis etapus.

Z. Browno teigimu, komandos bÅ«tų atsidÅ«rusios itin sunkioje situacijoje, jeigu sezonas visai bÅ«tų atšauktas.

„Tokiu atveju bÅ«tų itin sunku. Iki šiol buvo sunku daugeliui komandų, tame tarpe ir mÅ«sų. Džiugu, jog vėl sugrįšime į lenktynių trasas, bet kol kas nėra jokių garantijų, jog įvyks tiek lenktynių, kiek buvo tikimasi iki šiol“, - teigė Z. Brownas.

„Lenktynių bus. Bet tai, jog grįšime į lenktynių trasas dar nereiškia, kad situacija vėl bus normali. Tad turime bÅ«ti atsargÅ«s, konservatyvÅ«s ir vadovautis nustatytomis taisyklėmis. Visi džiaugiamės, kad vėl galėsime lenktyniauti. Sportas gydo, tad turėtų išaugti susidomėjimas. Bet turime toliau dirbti nuleidę galvas ir ištverti šÄ¯ sunkų laikotarpį. Visi bÅ«tume išgyvenę jei per pastaruosius tris ar keturis mėnesius bÅ«tume gerai atlikę savo darbą. Vis dar turime kur padirbėti.“

Z. Brownas liko patenkintas, jog ilgosios pertraukos metu pavyko priimti sprendimus, susijusius su naujomis taisyklėmis ir biudžeto lubomis.

„Esu patenkintas rezultatu. Manau, kad sportas dabar bus tvaresnis, išaugs konkurencija. O mÅ«sų COVID sezono nugalėtojais bus sirgaliai. Jei laimi sirgaliai, laimi sportas. Turėsime daugiau sirgalių, naujų sirgalių. Daugiau transliuotojų norės rodyti F-1 lenktynes, daugiau valstybių norės surengti F-1 varžybas, daugiau rėmėjų norės prisijungti prie mÅ«sų.“

„Tad buvo puikiai padirbėta. Lengva tikrai nebuvo. Ne visi palaikė pateiktas idėjas, bet manau, kad kartu pasiekėme gerą rezultatą.“


Komentarai (3)
A85 logo rėmėjas
IP: dfde2d8 | 06/28 01:41
*Mugello, žinoma, ne Maranello.
A85 logo rėmėjas
IP: dfde2d8 | 06/28 00:19
Sezonas Europoje, realiai, gali būt toks ilgas, kiek leidžia oro sąlygos. Bet lapkritį mažai jau kur tas oras tinkamas bus. Visai įdomi mintis Italijoje rengti tris lenktynes, prie Monzos pridedant dar Imola ir Maranello. Komandos juda šalies viduje, savo tam burbuliuke, kaštai ne per dideli. Maranello kaip 1000-asis Ferrari GP, kaip suprantu, labai realus, klausimas dėl Imola, bet ten, lyg, dar reikia nemažai padirbėti, kad galima etapą būtų rengti.

Klausimas labiau su užjūrio etapais, nes tiek Šiaurės, tiek Pietų Amerikos etapų valstybės su pandemija nelabai kaip dorojasi. Yra kalbų apie Kanados etapą. Spalį. Kai ten kaip Lietuvoj – gali būt bobų vasara, o gali ir dargana. Bet net ir Kanadoj pandeminė situacija nėra ideali, nekalbant apie JAV, Meksiką ir Braziliją. Bahreinas ir JAE turėtų etapus surengt. Bahreine, jau beveik patvirtinta, ir dviejų alternatyvių trasos konfigūracijų naudojimas, kas, nu, tikrai įdomu būtų. Kažin ar darys ten 3 etapus, nes trasos konfigūracijų pakanka ten. JAE irgi kalba apie du etapus, bet jie ten man niekad įdomus nebuvo lenktyniavimo prasme, tai pakaktų ir vieno gal. Na, ir dar kalbama apie Kinijos dvigubą etapą. Iš ten Vietnamas ranka paduot, bet su anuo ten nėra taip labai aišku.

Kiek atsimenu, tai ketinama apie sekančius etapus pranešti per pirmą Austrijos GP.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas