Z. Brownas: taip nebūna, kad visi būtų patenkinti (1)

Z. Brownas:  taip nebūna, kad visi būtų patenkinti
logo Kovo 09 d. 06:00, McLaren

„McLaren“ vykdomasis direktorius Zakas Brownas pareiškė, kad svarstant „Formulės-1“ vystymo perspektyvas kartu su „Ferrari“ ir „Mercedes“ vadovais, jis daugeliu atvejų palaiko jų poziciją, nežiūrint į tam tikrus nesutarimus. Tačiau pasiekti, kad 2021 metų reglamentas tenkintų visas puses, yra praktiškai neįmanoma.

Zakas Brownas: „Jau pirmoje šių metų pusėje mes būtinai turime suderinti visų permainų, kurios yra numatytos nuo 2021 metų, pozicijas, kadangi stambioms komandoms, tarp jų ir „McLaren“, reikės adaptuotis prie naujų taisyklių, o tam reikia laiko.

Labai norėtųsi pamatyti dokumentus, kuriuose aiškiai būtų suformuluoti visi reglamento pakeitimai ir juos norėtųsi gauti kuo anksčiau. Dar spalį FIA išplatino pranešimą, kuriame kalba ėjo apie tai, kokius pakeitimus federacija mato įvedant naują variklių reglamentą. Nuo to laiko daugiau jokios informacijos nebuvo, todėl mes nežinome, kiek sudėtingos bus naujosios jėgainės. Visi norėtų, kad į „Formulę-1“ ateitų nauji nepriklausomi jėgos agregatų tiekėjai, bet jiems reikia mažiausiai dviejų metų savo projektams sukurti.

Beje, tiems jėgainių gamintojams, kurie jau dirba „Formulėje-1“, taip pat reikia dviejų metų, kad pakeistų dabartinius jėgos agregatus. FIA pasiūlė savo variantą, bet jis kol kas nepatvirtintas, todėl federacija turi tęsti darbą, kad būtų aiškus šis klausimas ir dirbti ji turi greitai.

Kai dėl „Ferrari“ bei „Mercedes“ nuomonių skirtumo su „Liberty Media“, tai mes norime, kad čempionate pasiliktų visos komandos. „Formulė-1“ turi problemų ir čempionato šeimininkai turi su jomis išsiaiškinti, bet kartu neįmanoma padaryti taip, kad visos komandos vienoda dalimi bus patenkintos naujomis taisyklėmis – manau, to niekada nebuvo ir nebus. Todėl reglamento pakeitimai turi būti nukreipti mūsų sporto labui.

Kai aš kalbuosi su Sergio Marchionne ir Toto Wolffu, mes daugeliu atvejų sutinkame vienas su kitu, svarstydami „Formulės-1“ vystymosi kryptis, bet yra ir tam tikrų nesutarimų. Norint galutinai dėl visko susitarti, mes iš FIA turime gauti būsimojo reglamento gaires ir tik po to jas komentuoti“.

Komentarai (1)


deivec
| Kovo 09 d. 10:08
"kadangi stambioms komandoms, tarp jų ir „McLaren“, reikės adaptuotis prie naujų taisyklių, o tam reikia laiko"
Nu tai taip, kam tos ne stambios komandos idomios :D:D:D:D