Z. Brownas: „Toro Rosso“ būtų nugvelbusi L. Norrisą (2)

Z. Brownas: „Toro Rosso“ būtų nugvelbusi L. Norrisą
logo 2018 Rugsėjo 05 d. 11:42, McLaren

Panašu, kad „McLaren“ ekipa jau buvo įspausta į kampą ir privalėjo pasirašyti sutartį su talentinguoju Lando Norrisu.

Komandos vadovas Zakas Brownas pripažino, kad greičiausiai būtų praradę britą kitai komandai, jeigu nebūtų jam suteikę vietos bolide kitą sezoną.

„Žinojome, kad jis būtų nugvelbtas kitos komandos. Bet mes visada žinojome, kad priimsime sprendimą maždaug vasaros pertraukos metu, todėl nejautėme spaudimo ir nepriėmėme sprendimo paveikti spaudimo.

Mes puikiai žinojome, kad jeigu jis nevažiuos mūsų komandoje kitais metais, tai jis važiuos kažkurioje kitoje komandoje. Manau, kad tai būtų buvusi „Toro Rosso“ komanda. Bet sprendžiant iš skambučių, juo domėjosi ne tik jie“, - teigė Z. Brownas.

Vis dėlto Z. Brownas nenorėjo, kad būtų pradėti naudojami palyginimai tarp dviejų britų: L. Norriso ir Lewiso Hamiltono.

„Manau, kad jis yra ateities čempionas. Bet nenorime, kad jis būtų lyginamas su kitais pilotais, kadangi tai gali užkrauti jam per daug spaudimo per greitai.

Lewisas yra unikalus pilotas, kuris gali pasitraukti, kaip sėkmingiausias visų laikų F-1 pilotas. Lewisas atėjo po labai daug bandymų ir gavo nuostabų bolidą. Norrisas ateina į nugalėtojų komandą su pralaiminčiu bolidu“, - pridėjo Z. Brownas.


Komentarai (2)
jmrb
| 09/05 15:22
Nelabai ką naujo pasakė - ateina potencialiai labai talentingas vaikis, kurio nenori prarasti niekam kitam. Jei komanda dar pastoviai būtų TOP3, gal situacija ir kiek kitaip būtų susiklosčiusi, o dabar win-win situacija. Vienas gauna vietą komandoje, kurioje po truputi be didelio spaudimo galės įsikurti ir po poros metų, kai(jei) bolidas pagreitės, galės kovoti rikiuotės priekyje. Kiti tuo tarpu galės pabandyti jaunėlį kovinėmis sąlygomis ir realiai palyginti su kitais pilotais ir jau vėliau priimti sprendimą ką su juo daryti.
Thegame
| 09/05 12:28
Tai vietoj Lando, galės nusisamdyt jo tėvą - Chuck'ą Norrisą.
×

F-1.lt pulsas