Z. Brownas: „Williams“ savininkai turėtų kiek paišlaidauti (1)

Z. Brownas: „Williams“ savininkai turėtų kiek paišlaidauti
logo 2020 Gruodžio 28 d. 16:46, Williams

McLaren“ vadovas Zakas Brownas patarė varžovams iš „Williams“ pakilti iš miego ir imtis rimtesnių veiksmų.

2020 metais „Williams“ komanda pirmą kartą jos istorijoje pakeitė savininkus ir ekipos kontrolė iš Williamsų šeimos rankų perėjo investuotojams iš „Dorilton Capital“ bendrovės. Komanda trečią kartą paeiliui „Formulės-1“ pasaulio čempionatą užbaigė paskutinėje Konstruktorių taurės įskaitos vietoje ir per šiuos metus negavo nė vieno taško.

Zakas Brownas, kuris kartu su „McLaren“ komanda nuėjo kelią nuo čempionato autsaiderių iki trečiosios Konstruktorių taurės vietos, mano, kad „Williams“ dabar turi rimtą pagrindą prisikelti „iš numirusių“. Tačiau tam prireiks naujų investicijų.

„Jiems reikia dėti lėšas, reikia naujų investicijų, reikia daug pinigų, - sakė Z. Brownas.  - Jie smarkiai atsilieka pagal pajamas, todėl ir užima paskutinę vietą per pastaruosius sezonus, nes jie neturėjo daug rėmėjų.

Jie turi darbuotojus, turi savo įdirbį ir patirtį. Jiems elementariausiai reikia resursų, kurių trūksta. Jų pažanga užims nemažai laiko, bet jau šiais metais jie žengė didelį žingsnį į priekį. Nors jie ir nesurinko taškų, keletą kartų buvo labai arti to. Jiems reikės įdėti daug pinigų į komandą, nes kiek aš matau, jų pajamos yra kur kas mažesnės nei mūsų. „Formulėje-1“ pinigus neša tik didelis greitis. Taigi, „Williams“ savininkams teks dažnai mojuoti čekių knygele“.


Komentarai (1)
RBR
IP: d700dc4 | 12/28 18:30 Atsakyti
Gerai cia skele Brownas :D tik skirtingai nuo McLaren, williams nebeturi ko parduoti. Nebent dar uz pastatus kazkiek gautu. Nes automobiliu negamina, o investuotojai jau pirkdami priinvestavo.
×

TOP naujienos