Zanardi pasitrauks iš Williams? (2)

logo 1999 Lapkričio 30 d. 00:00
Naujausi pranešimai leidžia suprasti, kad matyt Alex Zanardi daugiau nebeatstovaus Williams komandai ir paliks komandą gruodžio pabaigoje.
Pasibaigus pirmąjam iš kontrakte numatytų sezonų, kuris kaip ir pats Zanardi pripažino buvo labai sunkus, ir jis nesugebėjo važiuoti taip gerai kaip jo komandos draugas Ralf Schumacher ir nesugebėjo pelnyti nei vieno taško.
Williams viešai pareiškė, kad palaiko savo pilotą, bet atrodo, kad Zanardi vienašališkai nutrauks sutartį. Dar neaišku ką italas darys 2000-aisiais ir vėliau, bet grįžimas į CART lenktynes bei buvusią komandą Ganassi Racing yra labiausiai tyikėtinas.
Užimti antrąją, dabar jau matyt laisvą, vietą Williams komandoje pretenduoja McLaren pilotas bandytojas Olivier Panis, Tom Kristensen ir CART čempionas Juan Pablo Montoya. Turbūt Williams palaikomas Montoya pasirinks ginti savo titulą JAV ir tik 2001 ateis į F1. Olivier Panis savo kontarkte su Mclaren, manoma, turi punktą, pagal kuri gali pats nuspręsti pasitraukti ir matyt jis užims Zanardi vietą.

Komentarai (2)
Mobil 1
| 06/20 15:19 Atsakyti
F-1 jam buvo ne vieta, prastai vare.
Redcar
| 02/06 21:37 Atsakyti
Gerai, pereis i CART kur skyne pergales.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas