Zanardi tikisi daugiau (3)

logo 1999 Lapkričio 27 d. 00:00
Besistengdamas užmiršti labai prastą 1999 sezoną Alessandro Zanardi su viltimi žiūri į naują 2000 sezon1 ir tikisi, kad jis galės būti komandai toks pats naudingas kaip ir kitas Williams pilotas Ralf Schumacher. Zanardi nėra patenkintas ir komanda, kuri nedavė jam bolido, su kuriuo jis galėtų baigti lenktynes ir kuri tiktų jo važiavimo stiliui.
"Labai sudėtinga tinkamai sureguliuoti bolidą, kuris turėjo šiokių tokių problemų," sakė Zanardi. "Aš daug kartų nebaigiau lenktynių dėl technikos gedimų, o juk galėjau finišuoti ant podiumo Monzoje, jeigu bolido apačia nebūtų buvusi pažeista. Tačuay komanda man labai padėjo sunkiu metu. Atostogas pasibaigus sezonui ir sekančiam sezonui ruošiausi su šeima. Aš tikiuois geresnių rezultatų su BMW varikliu. Šeima man yra labai svarbi ir yra dar daugiau svarbiu dalykų be lenktynių, nors tai užima didesnę mano laiko dalį."
Buvo gandų, kad populiarus italas galėjo būti išmestas iš komandos po žiemos, bet komanda patvirtino, kad Zanardi dalyvaus komandos bandymuose gruodžio mėnesį.
Nors Zanardi yra labaiu optimistiškas dėl ateities, tačiau, BMW bosas, buvusi Ferrari žvaigždė Gerhard Berger sako, kad prireiks laiko kol BMW laimės lenktynes.
"Iki pirmosios sėkmės gali praeiti dveji ar treji metai " paaišikino Berger.

Komentarai (3)
KRITIKUNAS
| 03/20 13:41 Atsakyti
Mobol 1>> Uhuu... :(
Mobil 1
| 06/20 15:16 Atsakyti
Vargshelis, galejo 2001 nelenktyniauti...
Redcar
| 01/12 01:22 Atsakyti
Zanardi 2000 lakstys CART.
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas