Zandvoorte laukiama sprendimo dėl lenktynių perkėlimo

Zandvoorte laukiama sprendimo dėl lenktynių perkėlimo
logo Kovo 19 d. 10:37, FIA

Dar prieš kelias dienas Nyderlandų GP sporto direktorius Janas Lammersas kalbėjo apie tai, kad etapo organizatoriai Zandvoorte negavo jokių oficialių dokumentų apie olandų etapo atšaukimą.

Tačiau vakar autoritetingas Olandijos laikraštis „De Telegraaf“ paskelbė tekstą, kuris prasideda tokiais žodžiais: „Svajonė apie „Formulės-1“ lenktynes, kurios suplanuotos  2020 m. gegužės 3 d., galutinai sužlugo. Pasaulio čempionato vadovybė ir FIA priėmė vienareikšmišką sprendimą apie tai, kad lenktynės kol kas negali įvykti. Šaltiniai, artimi „Formulės-1“ vadovybei, tai mums patvirtino“.

Kaip ir buvo galima nuspėti, Nyderlandų GP etapo perkėlimas vėlesnei datai yra neišvengiamas dėl situacijos su koronaviruso pandemija. Laikraščio teigimu, apie tai bus pranešta artimiausiomis dienomis. FOM ir FIA veda sudėtingas derybas su etapų organizatoriais, dėdami visas pastangas, kad itin sudėtingomis dabartinėmis sąlygomis būtų galima sudaryti pakoreguotą F-1 čempionato 2020 metų tvarkaraštį.

Jau buvo skelbta, kad komandos kartu su „Liberty Media“ nori suderinti naują tvarkaraščio versiją, pagal kurią čempionatas prasidėtų birželio 7 d. Baku – italų „Gazzetta dello Sport“ rašo, kad ketvirtadienį įvyks vaizdo konferencija dalyvaujant „Formulės-1“ vadovybei, FIA bei komandoms, kur bus sprendžiamas šis klausimas.

Nyderlandų etapo perkėlimas į vasarą yra susijęs su papildomais logistiniais sunkumais, kadangi Zandvoortas yra šalia Šiaurės  jūros ir įprastai vasaros atostogų metu šis rajonas pritraukia labai daug poilsiautojų. Beje, dėl sudėtingos epidemiologinės situacijos šiais metais viskas gali pasikeisti.

Bet kokiu atveju pasaulio čempionato organizatoriams tenka svarstyti po kelis įvykių vystymosi scenarijus ir viskas priklauso nuo to, kaip Europai pavyks pažaboti COVID-19 pandemiją. Aišku viena: „Formulė-1“ daugiau neturi teisės patirti tokio fiasko, koks buvo šiais metais Melburne.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas