Žurnalas „Time“ įtraukė L. Hamiltoną į „Metų titanų“ sąrašą (7)

Žurnalas „Time“ įtraukė L. Hamiltoną į „Metų titanų“ sąrašą
logo Rugsėjo 23 d. 16:03, Daimler AG

Jau 20 metų amerikiečių žurnalas „Time“ sudarinėja pačių įtakingiausių pasaulio žmonių šimtuką ir 2020 metais į šį sąrašą pateko Lewisas Hamiltonas - „Formulės-1“ lenktynininkas ir šešiskart pasaulio čempionas.

Kai pažymi „Time“ redakcija, žmonės, nusipelnę šio titulo, deda milžiniškas pastangas, norėdami pakeisti mūsų pasaulį ir jų veikla yra pelnusi pasaulinį pripažinimą.

Pažymėtina, kad „Mercedes“ pilotas įtraukas į sąrašą nominacijoje „Titanai“, kuriame iš esmės nominuoti pasaulio visuomeniniai veikėjai, bet be Lewiso, yra tik vienas sportininkas - amerikietiško futbolo žaidėjas - Patricas Mahoumas.

Nedidelį straipsnelį apie Lewisą redakcijos buvo paprašytas parašyti Bubba Wallace‘as - vienintelis juodaodis, lenktyniaujantis NASCAR čempionate.

„Lewisas Hamiltonas - tai žmogus, prieš kurį aš lenkiuosi, - tašo B, Wallace‘as. - Šiais metais jis yra pakeliui į savo septintąjį pasaulio čempiono titulą, kai jis pakartos Michaelio Schumacherio rekordą. „Septynetas“ yra magiškas skaičius automobilių sporte. Lewisui - tik 35-eri, jis dar pakankamai jaunas, kad galėtų toliau nugalėti čempionatuose ir gerintų rekordus.

Aš esu vienintelis juodaodis, lenktyniaujantis NASCAR aukščiausiu lygiu. Todėl Lewiso, vienintelio juodaodžio „Formulėje-1“, pavyzdys man labai daug ką reiškia. Kai aš matau, kaip jam paklūsta lenktynių trasos beveik kiekvieną savaitgalį, mane tai motyvuoja ir aš stengiuosi siekti panašių rezultatų.

Pasaulis keičiasi dėl jo visuomeninės veiklos. Lewisas patraukė tarptautinį dėmesį judėjimui „Black Lives Matter“ savo aktyvumu socialiniuose tinkluose ir per F-1 etapus. Psichologinis Lewiso pasirengimas, jo aura, kuri jį supa, jo sugebėjimas išnaudoti kiekvieną akimirką kovojant su rasizmu - tai ne tik pavyzdys jo kolegoms lenktynininkams ir kitiems sportininkams. Jis įkvepia visus“.


Komentarai (7)
Wwe
IP: 3810faa | 09/24 20:42 Atsakyti
Sutrauka hamis, garbetroska daugiau nieko! Hebra nesusidekit su juodukais!😂
Wwe
IP: 3810faa | 09/24 20:40 Atsakyti
Wwe
IP: 3810faa | 09/24 20:38 Atsakyti
Fanai tokie patys lo... kaip ir hamis! Sudpankiai auskaruoti! Dviveidziai ir garbetroskos, fck you all!
zuikeli
IP: 356bf44 | 09/24 07:58 Atsakyti
Arnius
09/23 23:42

Nebent parodija titano tas hamis, sudpankis su paspirtuku ir visokiom grandinelem,auskariukais.Nu nesipaisho jis net ir i pustitanius

Šuo loja o karavanas eina....
Arnius
IP: 84bd0dd | 09/23 23:42 Atsakyti
Nebent parodija titano tas hamis, sudpankis su paspirtuku ir visokiom grandinelem,auskariukais.Nu nesipaisho jis net ir i pustitanius
Fekkalli
IP: 5284de6 | 09/23 22:54 Atsakyti
Kieno bliaat?? Haha
IP: e1d067e | 09/23 20:38 Atsakyti
Grynakraujis titanas! Jei visi tokie titanai, tai...nu jo!!!
×

TOP naujienos

F-1.lt pulsas