17-os metų F-1 istorija Bahreine: įsimintinos lenktynės

17-os metų F-1 istorija Bahreine: įsimintinos lenktynės
logo 2020 Lapkričio 25 d. 20:00, Force India

Šis savaitgalis žymės 17-ąjį kartą, kai Bahreine vyks F-1 lenktynės. Šios trasos debiutas įvyko 2004 metais ir nuo to laiko šio sporto gerbėjai visame pasaulyje buvo apdovanoti daugybe įdomių ir intriguojančių lenktynių keliamu jauduliu. Apžvelkime vienas geriausių ir įsimintiniausių lenktynių, vykusių šios trasos konfigūracijose. 

2006 metų Bahreino lenktynės

Sezoną atidariusios lenktynės Bahreine, kurios giliai įsirėžė atmintin daugeliui sirgalių. Lenktynių metu iki paskutinio trasos centimetro kovojo F. Alonso, atstovaujantis „Renault“ ir M. Schumacheris, sėdintis „Ferrari“ bolide. Vos išvengęs pavojingo F. Massos suktuko trasoje, po antrojo apsilankymo techninio aptarnavimo juostoje Alonso pakilo į pirmąją vietą. Sugebėjęs už savęs išlaikyti į jo vietą mėginusį kėsintis M. Schumacherį, finišo liniją kirtęs Alonso lipo ant aukščiausiojo prizininkų pakylos laiptelio. 

2014 metų Bahreino lenktynės


2014 metais Bahreine vykusios lenktynės pirmą kartą vyko naktį, o gerbėjai taip pat buvo džiuginami fantastiškomis lenktynėmis žibintų šviesoje. Du „Mercedes“ komandos draugai -  Nico Rosbergas ir Lewisas Hamiltonas - kovodami dėl pergalės nevengė aršios kovos. Galiausiai, L. Hamiltonas nugalėjo lenktynėse, nepaisant to, kad ant N. Rosbergo bolido „sukosi“ geresnės būklės padangų komplektas. Daugelio F-1 aistruolių vertinimu, šios lenktynės yra vienos geresnių iš modernios V6 hibridinės eros lenktynių.

2019 metų Bahreino lenktynės

Abu „Ferrari“ pilotai startavo iš pirmosios starto rikiuotės eilės. Charlesas Leclercas atakavo komandos draugą Sebastianą Vettelį ir labai ankstyvoje lenktynių fazėje išsiveržė į priekį. Atrodė, kad jaunasis monakietis užtikrintai juda link pirmosios pelnytos pergalės savo F-1 karjeroje, bet dėl variklio keliamų problemų, jis galiausiai finišo liniją kirto 3-ioje pozicijoje, o į lenktynes sugrįžę „Mercedes“ pilotai - L. Hamiltonas ir V. Bottas - atitinkamai finišavo pirmoje ir antroje vietose.
Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Giriby 1354
2. Tadas Misevičius 1347
3. Darius Linkevicius 1336
4. Kęstutis Šimkus 1334
5. f1a 1332