A. Albonas: man trūksta podiumo

A. Albonas: man trūksta podiumo
logo 2019 Gruodžio 26 d. 10:13, Red Bull Content Pool / Getty Images

Alexanderis Albonas papasakojo apie ryškiausius savo debiutinio sezono momentus ir planus šventėms...

Alexas Albonas: „Ryškiausi šio sezono momentai? Hockenheime buvo puikios lenktynės. Aš pirmą kartą lenktyniavau lietaus sąlygomis ir kovojau dėl ketvirtosios vietos. Nors aš pralaimėjau, man vis tiek patiko tos lenktynės.

Antrasis momentas, žinoma, komandos pakeitimas sezono metu, todėl man patiko varžybos Spa – tada buvo daug triukšmo. Žinoma, tai nebuvo geriausios mano lenktynės greičio prasme, bet viskas praėjo be didelių problemų.

Ir, pagaliau, Brazilijos GP, kur viskas sėkmingai vyko iki priešpaskutinio rato. Buvo šaunu kovoti su Lewisu Hamiltonu. Žinoma, norėjosi užlipti ant podiumo, bet viskas taip, kaip yra. Man trÅ«ksta podiumo. Aš esu komandinis žaidėjas ir noriu uždirbinėti taškus komandai. Norėčiau, kad mes pasiektumėm puikių rezultatų Konstruktorių taurės įskaitoje.

Apskritai, man labai patiko trasa Melburne. Ten įvyko pirmosios sezono lenktynės – galbÅ«t dėl to ten buvo labai įdomu. Meksikoje taip pat klasiška trasa. Kai dėl kitų metų, tai aš su nekantrumu laukiu išvykos į Vietnamą – ten mes lenktyniausime naujame autodrome. Be to, tai beveik mano namų etapas, juk iki Tailando visai netoli.

Tarpusezonio planai? Visų pirma, aš  noriu kažkiek laiko praleisti su šeima. Per naujuosius metus žadu aplankyti Japoniją ir truputį pailsėti Tokijuje, o po to aplankyti keletą šventyklų Kiote – kultÅ«ringai praleisti laiką“.


Komentarai (0)
×

TOP naujienos