A. Giovinazzi paaiškino avarijos per treniruotę priežastis

A. Giovinazzi paaiškino avarijos per treniruotę priežastis
logo Rugsėjo 25 d. 10:47, Sauber

Abi penktadienio treniruotės Sočio trasoje praėjo beveik be įvykių, jei neskaitysime nedidelių Lando Norriso ir Antonio Giovinazzi kontaktų su atitvarais pirmoje treniruotėje ir sudaužyto Giovinazzi galinio bolido sparno per antrą sesiją. Dėl pastarojo įvykio treniruotė buvo nutraukta raudonomis vėliavomis ir maršalai galėjo ramiai pašalinti ant trasos pabirusias nuolaužas.

Po treniruotės pats Antonio gana ramiai aiškino šį įvykį ir nemato jokių priežasčių nerimauti:

„Per visą sesiją pūtė labai nenuspėjamas vėjas, dėl to kai kuriose ratuose jaučiau nepakankamą bolido pasukamumą, ko nebūdavo ankstesniuose ratuose, - sakė „Alfa Romeo“ lenktynininkas. - Todėl galiniais ratais užkabinau veją šalia trasos išvažiuodamas iš posūkio ir praradau automobilio kontrolę.

Labai gaila, kad taip atsitiko. Manau, kad mūsų greitis nebuvo toks jau blogas, bet pažiūrėsime, kas bus šiandien ir rytoj. Apskritai, savaitgalio Rusijoje startas buvo neblogas. Manau, kad šiandien dar daug kas paaiškės, kai reikės važiuoti ant šlapios dangos“.

Nuo pat šeštadienio ryto Sočyje smarkiai lyja ir neaišku, ar šiandien įvyks kvalifikacija, kuri gali būti perkelta į sekmadienį.

Antonio Giovinazzi
Pilotas: Antonio Giovinazzi 2021 sezono taškai: 1
Komanda: Sauber Amžius: 27 m.
Plačiau
Sochi
Trasa: Sochi (Rusijos GP)
Ilgis: 5,853 Ratų skaičius: 53
Plačiau

Komentarai (0)
×

TOP naujienos