A. McNishas: „Audi“ neturi nieko bendro su A. Seidlo atėjimu į „Sauber“

A. McNishas: „Audi“ neturi nieko bendro su A. Seidlo atėjimu į „Sauber“
logo 2023 Sausio 17 d. 19:58, Audi AG

„Audi“ kompanijos lenktynių programų koordinatorius Alainas McNishas pareiškė, kad Vokietijos automobilių bendrovė, planuojanti ateiti į „Formulę-1“ 2026 metais, neturi nieko bendro su Andreas Seidlo atėjimu į „Sauber Motorsport“.

Seidlas nuo 2019 m. sausio užėmė „McLaren“ komandos vadovo postą, bet praėjusių metų pabaigoje buvo pranešta, kad jis išeina vadovauti „Sauber Group“, kai Fredericas Vasseuras iš šveicarų Hinvillo persikraustė vadovauti „Ferrari“ Maranelle, kur pakeitė Mattia Binotto, kurio paslaugų Skuderija atsisakė.

„Aišku, kad „Sauber“ turėjo kažkas pasikeisti, nes Vasseuras iš „Alfa Romeo“ perėjo į „Ferrari“ ir jam tai yra milžiniškos permainos, - komentavo A. McNishas. - Be to, tais metais, kai Fredericas vadovavo savo ART komandai, jis užsiėmė daugelio lenktynininkų karjeromis. Dabar Hinville jį pakeis Andreas, bet tai yra tik „Alfa Romeo“ ir „Sauber“ reikalai. Su „Audi“ ir mūsų projektu tai šiuo metu neturi nieko bendro.

Mes užsiimame būsimuoju varikliu, kuriame naują kompaniją, kuri specializuosis konstruoti jėgos agregatus, kuriame reikalingą infrastruktūrą, ruošiame būtiną technologinę bazę. Jėgos agregatų elektrinė dalis naujos kartos jėgainėse bus kur kas svarbesnė nei dabar, be to, teks pereiti prie biodegalų ir tai bus esminiai faktoriai vystant naują mūsų programą.

Turiu pasakyti, kad atėjo labai įdomūs laikai. Sprendimas ateiti į „Formulę-1“ jau tapo „Audi“ labai svarbiu momentu“.

2023 metais „Sauber“ dar tęs bendradarbiavimą su „Alfa Romeo“, bet tai bus paskutinis sezonas, kai pagrindiniu šveicarų ekipos rėmėju bus šis Italijos automobilių gamintojas, o vėliau strateginiu partneriu taps „Audi“, apie tai buvo paskelbta pernai metų rudenį.

Alfa Romeo F1 Team ORLEN
Komanda: Alfa Romeo F1 Team ORLEN 2024 sezono taškai: 212
Variklis: „Ferrari“ Važiuoklė: C42
Plačiau


Primename, kad esate atsakingi už komentarus prieš LR įstatymus.
×

TOP naujienos

Spėlionės TOP

# Vartotojas Taškai
1. Darius Linkevicius 1661
2. Tadas Misevičius 1633
3. Beržas 1627
4. Giriby 1621
5. mantioras 1621